Сьогоднішні новини Поттеріани

1512

Поправка – новини за 1 квітня!

cos151_thugs_laughing

Як стало відомо, Джоан Ролінг, перебуваючи недавно в Америці, дізналась про візит Дж. Буша в Україну і прибула тим же літаком у Київ. Сьогодні зранку вона зустрілася з фанами поттеріани у столиці, і у цей час відбуває літаком до Львова.
Зустрічатиметься з львівськими фанами і роздаватиме автографи тітка Ро буде біля Оперного театру після 15.00.


Михайло Поплавський запропонував Ворнер Бразерс три мільйони гривень та безплатну масовку зі своїх студентів, щоб взяти участь у зйомках фільмів про Гаррі Поттера. Продюсери фільму обдумують роль, у якій можна було б відзняти Поплавського. Серед можливих варіантів: Гаррі Поттер, один з близнюків Візлі, Луна Лавгуд або кентавр (кінська частина).


http://www.hpclub.com.ua/ повідомив, що (цитую):

Дж. К. Роулінг офіційно заявила що вже почала писати восьму книжку про юного чарівника. В ній будуть описані події після сьомої частини ГП.
“Я планувала написати продовження, але не думала що це буде так скоро. Кожного дня я отримую тисячі листів з проханням продовжити пригоди Гаррі. Чесно кажучи я й сама сумую за світом ГП. Він для мене як дитина, я не можу розстатися з ним.”
Не знаю що спонукало авторку до такої заяви. Може листи фанів, може любов до свого творіння. А може солідний гонорар)) Та чесно кажучи мені все одно. Головне що продовження пригод Гарріка буде!!!

А я додам, що твір буде видаватись частинами – розсилатись есемесками всім охочим, хто заплатив певний внесок, щоб стати першим, хто взнає зміст восьмої книги.


Під час сьогоднішньої зустрічі з журналістами Емма Ватсон настільки захопилася розмовою, що інтерв”ю та фотографування затягнулося на декілька годин. Потім акторка довго фотографувалася зі своїми фанами “на пам”ять”. У результаті, від численних фотоспалахів шкіра Емми покрилася червоними плямами, почала лущитись та злізати цілими шматками.
Продюсери фільму шоковані тим, що відбулося, та терміново шукають дівчат, які подібні на Емму, щоб продовжити зйомки Напівкровного Принца.


У Львові, на міському залізничному вокзалі, нарешті встановили пам”ятник Гаррі Поттеру!
Гаррі Поттер, Рон та Герміона з візочками проходять крізь стіну на платформу. Саме під час їх зникнення у мурах львівського вокзалу скульптор зафіксував постаті героїв.