Подорож локаціями з книжки про Гаррі Поттера у Лондоні

3060

Багато фанів Гаррі Поттера, як з України, так і з інших країн, мріють потрапити до Лондона – поближче до тих хоч і уявних, але таких пам’ятних місць, знайомих нам зі сторінок книжки Дж. Ролінґ. І, можливо, дехто знайде таку можливість та наважиться на подорож до столиці Великобританії… Але як освоїтись в чужому місті, де шукати потрібні пам’ятки, як краще прокласти маршрут?


Зрештою, навіть, якщо наважитись здійснити таку екскурсію віртуально, в пригоді вам стане цікаве видання – Harry Potter Places Travel Guidebooks. Я отримав для ознайомлення один з томів в електронній версії, присвячений саме Лондону (подяка для Чарлі Міллера). Персонаж Гаррі Поттера став настільки реальним, що його пригоди сприймаються, наче біографія справжньої особи, яка жила (живе) певний історичний час у конкретному місті. Тому цілком природно, цікаво та повчально дослідити усі його переміщення у просторі та осідлі місцини, де він проживав.

Видання зроблене у вигляді путівника-енциклопедії та містить багато інформації про лондонські місця, які згадувала у своїх книжках Ро, а також про реальні відповідники того, що ми бачили у фільмах про Гаррі Поттера. І йдеться не лише про ті об’єкти, які дійсно існують у Лондоні – міст Мілленніум чи вокзал Кінг-Кросс, – а й про місця, що стали прототипами, наприклад, Міністерства Магії чи крамничок на Алеї Діаґон.

Harry Potter Places Travel Guidebooks

Особливо повно Лондон відкрився глядачам в останніх фільмах про Гаррі Поттера, коли герої фільму більше подорожували Британією, а не відсиджувались за шкільними партами. А загалом, у фільмах ми змогли побачити Скотланд Ярд, музей Мадам Тюссо, Вестмінстер, лондонський Зоопарк, Чарінг Кросс та багато інших місць Лондона.
Зі списком розділів цієї книжечки можна ознайомитись тут: HPP Book One – Table of Contents