10 питань від ТІМЕ, 10 відповідей від Ролінг

4637

Автор: Герміона
Джерело: АQ

daniel-radcliffe-and-rupert-grint-gallery

1. Чому Фред не з”явився у лісі разом з іншими померлими, коли кінець був близько?
Ролінг ще після написання першої книги знала, що там з”являться саме ті люди, які в певний час були Гаррі за батьків (ну і самі батьки, звичайно). Це мало бути старше покоління – ті, хто помер в ході війни: Ремус, який загинув у ході битви, Джеймс, який захищав свою сім”ю та Сіріус, що також ринув у бій, коли дізнався, що Гаррі у небезпеці.. І Лілі, яка могла б жити, але пожертвувала собою заради Гаррі.

2. Чи помер Гаррі? (мається на увазі після Авади у лісі)
Ролінг наполягає, як і раніше, що Гаррі опинився в такому собі лімбо між життям і смертю, де він почув те, що мав дізнатися. Гаррі на вокзалі мав вибір: померти йому чи жити. І він повернувся до життя. Тому не можна говорити, що Гаррі помер.

3. Питання, що ЇЇ здивувало. Що за істота помирала на вокзалі Кінгс-Крос?
Звичайно ж, то була частинка душі Волдеморта. Хоча Гаррі і хотів якось помогти чи захистити її (як захистила його самого Лілі), Волдеморт ставився до всього інакше і не хотів каятися, тому так помер.

4. Питання, якого вона остерігалася. З чого була зроблена паличка Дамблдора?
Хоча Ролінг і казала, що дивувалася, чому її ніхто про це не питає, вона не хотіла, щоб це питання задали раніше сьомої книги. Ролінг мусила б сказати “з бузини” і це б викликало певні асоціації і недоречні питання, на які було рано відповідати. На щастя, ніхто так і не спитав.

5. Що насправді побачив Дамблдор у дзеркалі Яцрес?
Свою родину – живу і возз”єднану.

6. Де вчаться діти чарівників до Гогвортсу?
Найчастіше – вдома. Це дозволяє хоч трохи контролювати їх сили, які вже вириваються назовні.

7. Гаррі і Волдеморт – родичі?
Так, певним чином через Певерелів. Але так само родичами є всі сім”ї чарівників.

8. Хм, питання, яке мучило фанаток Мелфоїв: з ким одружився Драко Мелфой? 
Драко Мелфой одружився з Асторією Ґрінґрас, молодшою дочкою сім’ї Ґрінґрас (на одному курсі та факультеті з Драко вчилася Дафна Ґрінґрас, ми зустрічаємо її у п”ятій книзі, коли п”ятикурсники складали СОВи)
Невіл одружився з Анною Ебот, новою власницею Дірявого казана.

9. Ким стали головні герої, коли виросли?
Гаррі та Герміона працюють у Міністерстві, Гаррі допомагає реформувати аврорат. Рон допомагає Джорджу у крамничці жартів і робить це дуже добре. Джіні зайнялася професійним квідичем, але пізніше стала спортивним оглядачем у Щоденному Віщуні.

10. Чи став Теді Люпин вовкулакою?
Ні, він метаморф, як Тонкс (яка, доречі, вчилася у Гафелпафі)