Home Blog

Подорож локаціями з книжки про Гаррі Поттера у Лондоні

Багато фанів Гаррі Поттера, як з України, так і з інших країн, мріють потрапити до Лондона – поближче до тих хоч і уявних, але таких пам’ятних місць, знайомих нам зі сторінок книжки Дж. Ролінґ. І, можливо, дехто знайде таку можливість та наважиться на подорож до столиці Великобританії… Але як освоїтись в чужому місті, де шукати потрібні пам’ятки, як краще прокласти маршрут?

Кафе (клуб-ресторан) “Три мітли” у Львові

Оновлено: додав відео з передачі Інспектор Фреймут (10 вересня 2014 р.).
Поборниця вільних ельфів  стерильних кухонь перевіряє заклад “Три мітли” у Львові. Відео – в кінці статті.


 

Відвідали ми у Львові кафе “Три мітли” (на тему Гаррі Поттера), яке нещодавно відкрилось на площі Яворського, 1. Напишу відгуки від візиту. Важко знайти, де є та кав’ярня (чи клуб-ресторан, як ще пишуть), бо я не думав, що доведеться спускатись у підвал під піццерією.

Одразу викажу величезний подив тому факту, що на відкриття чи взагалі на будь-які відвідини кафе не запросили львівських фанів Гаррі Поттера. А це ж хвилинна справа – задати пошук “Гаррі Поттер” в Гуглі – і ось, всі ми є – пишіть на мейл, залишайте коментарі. Принаймні, відвідавши кілька сайтів, можна було б забезпечити собі постійний потік вірних відвідувачів, що цікавляться цією ж темою і можуть допомогти у розвитку.

В “Трьох мітлах” було досить багато людей. Практично весь час столики були зайняті, щоправда, не повністю, бо приходили переважно по двоє, а столики розраховані на більше (зі стільцями і зручними диванчиками). В приміщенні існують дві ніші, де можна завалитись компанією і відгородитись шторами.

Останній фільм про Гаррі Поттера

Я обіцяв, що буду викладати для вас враження та коментарі інших людей щодо фільму Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії ч.2

Читайте відгук Лілі Еванс – нашої шановної форумчанки:

Останній фільм про Гаррі Поттера. Остання частина. Кінець чеканню, кінець постійному обговоренню. Звісно, найближчий місяць усі тільки й говоритимуть про екранізацію, жалітимуться, що все уже підійшло до кінця. Але, ті, кому ця історія справді дорога, пам’ятатимуть про Гаррі Поттера, про своїх фаворитів у книжках, фільмах. Так само, як і кожен форумчанин, що був сьогодні з нами у Львові на прем’єрі, пам’ятатиме про неї. Хтось менше, хтось більше. Скоро у школярів і студентів почнеться навчання, у дорослих – робота уже завтра. З часом з пам’яті стиратимуться усі деталі зустрічі, притупляться емоції, які відчували на здибанці. Я уже писала, що ентер, як маленька сім’я, наш власний соціум, де зібрались люди різного віку, різних поглядів і переконань, проте є те, що нас об’єднує – не просто форум із зеленою облямівкою і кумедною жабкою, а щось більше, – це особлива атмосфера, місце, де кожен, я переконана, найшов собі друзів, однодумців, симпатії і творче натхнення. Адже сьогодні на прем’єрі були як і «древні» форумчани, що сидять тут уже три, а то й чотири роки, так і такі, що прийшли до нас недавно, але так влилися в сім’ю, що навіть не впізнаєш у них недавніх початківців.

Враження від другої частини фільму Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Фільм Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії (частина 2) завершив серію кінофільмів і тему Гаррі Поттера загалом. І все ж хочеться вірити, що чарівний світ, створений Джоан Ролінґ, не відійде так просто у минуле, а матиме продовження – зокрема на pottermore.com .

Фільми – Гаррі Поттер

Фільм “Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії” (частина 1) 

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Прем’єра фільму Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії:
перша частина – 19 листопада 2010 року
друга частина (ч.2) – 14 липня 2011 року

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц (“Harry Potter and the Half-Blood Prince“)
Шостий роман серії «Гаррі Поттер», написаний Дж. К. Роулінґ. Опублікований 16 липня 2005 року видавництвом «Блумсбері Паблішинґ» у Лондоні.

Протягом першої доби від момент релізу книги було продано дев’ять мільйонів примірників. Цим було встановлено рекорд, перевершений тільки наступною книгою серії — «Гаррі Поттер і смертельні реліквії» у 2007 році.

Українською мовою роман перекладений Віктором Морозовим (за редакцією Олекси Негребецького та Івана Малковича) і опублікований видавництвом А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА 6 жовтня 2005 року.

Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден ФеніксаГаррі Поттер і Орден Фенікса (“Harry Potter and the Order of the Phoenix“)
Гаррі проводить свій п’ятий рік навчання в школі Гогвартс і виявляє, що багато хто з членів чарівного співтовариства заперечують сам факт недавнього змагання юного чарівника із втіленням всесвітнього зла Лордом Волдемортом, роблячи вигляд, що не мають ні найменшого поняття про те, що лиходій повернувся.

Гаррі Поттер і Келих Вогню

Гаррі Поттер і келих вогнюГаррі Поттер і Келих Вогню (англ. «Harry Potter and the Goblet of Fire») — четвертий роман серії «Гаррі Поттер», написаний Дж. К. Ролінґ. Опублікований 8 липня 2000 року видавництвом «Блумсбері Паблішинґ» у Лондоні. Вихід книги супроводжувався широкою рекламною кампанією і ажіотажем у колах читачів; цікавість аудиторії була, зокрема, стимульована попередженням авторки, що одного з персонажів буде вбито.

Гаррі Поттер і в’язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень АзкабануГаррі Поттер і в’язень Азкабану (англ. «Harry Potter and the Prisoner of Azkaban») — третій роман серії «Гаррі Поттер», написаний Дж. К. Ролінґ. Опублікований 8 липня 1999 року видавництвом «Блумсбері Паблішинґ» у Лондоні.

У 1999 році отримав дві літературні премії: «Вайтбред (Коста)» і «Премію Брема Стокера», а також був номінований на кілька інших премій, внаслідок чого визнаний одним з найвидатніших творів у жанрі «фентезі» за останні роки.

У 2004 році на основі роману знято однойменний художній фільм. Українською мовою роман перекладений Віктором Морозовим і опублікований видавництвом А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА 10 травня 2002 року.