Сайт: Послуги приватного детектива у Львові

6850

В іноземному кіно часто показують, як людина користується послугами приватного детектива. І в нас трапляються ситуації, коли потрібна допомога у розслідуванні чи шпигуванні, а в міліцію звертатись незручно чи нема змісту.

Я натрапив на сайт: Приватний детектив в Львові (детективне агентство), який спеціалізується на наданні такого роду послуг.

приватний детектив

Здається, ніби все пристойно, солідно, офіційно. Але деякі моменти викликали неприємні відчуття. Які саме?

По-перше, одразу в очі кидається те, що сайт не львівський (якщо можна так виразитись) і не викликає довіри. Починається він російською мовою, а українською перекладений вкрай неякісно (напевно, якимсь онлайн-перекладачем).

Особливо дико читати, наприклад, отакі фрази: “Услуги частных детективов в городе Жолкова“. 🙂 Ви уявляєте жителя Жовкви, який би давав такий запит в Гуглі? А ж саме “Жолква” розкручується якимись горе-сеошниками, та ще й отак незграбно.

Коли я бачу в контактах української фірми адресу з mail.ru, то одразу з’являється величезна доля недовіри. Хіба починати з недовіри припустимо для агентства?

Я сам провів невеличку детективну роботу і знайшов “батьків” львівського детектива у Києві. Це “Детективне агентство Конрад”. Можливо, десь там далі і російські корені стирчать, але я вже не копав глибше. У київського агентства я знайшов навіть не один сайт, а кілька – ще раз вітаю з “чудовим” підбором сеошників.

Ті ж сеошники, напевно, крім текстів на сайтах складали і відгуки начебто вдячних клієнтів. Наприклад:

сім’я Квашин … Ми вирушили в поліцію, і змусили порушників та їх батьків відповісти за свої вчинки.

Ога, в поліцію, в поліцію… Скільки там зі Львова до Росії йти, якщо вирушити вдосвіта? 🙂
Ось ще один прокол: порівняйте відгук з київського Конрада і з львівського детектива:

Валентина Петровна
Нам с мужем за 50, но вдруг в один прекрасный момент он сообщил мне, что уходит к другой женщине. Я отпустила его, но мне хотелось узнать – кто она и откуда взялась? Я не верила, что у нее есть какие-то чувства к моему мужу, поскольку ей всего немного за 30, а муж мой выглядит на все 65 и имеет множество заболеваний. Детективное агентство «Конрад» собрало для меня целое досье на эту особу – на ее счету множество таких обобранных до нитки доверчивых «старичков». Спасибо агентству – мой муж теперь и не заглядывается на молоденьких!

Инна Викторовна
Мы с мужем прожили всю жизнь, достигли пред пенсионного возраста, и вдруг он мне сообщает о том, что у него другая женщина. Я не стала его удерживать, но решила все узнать, кто, откуда, цель? Трудно было поверить в какие либо чувства с ее стороны, мой муж имеет целый букет болезней, выглядит старше своего возраста, а она дама за тридцать. После собранных вашим агентством всех сведений, картина стала вполне понятной. На счету этой дамы не один такой обработанный старичок, как мой муж. Она профессионально обирает доверчивых пожилых людей. Благодаря вашему агентству удалось ее уличить, мой муж по-прежнему живет со мной.

Це в середовищі сеошників називається рерайт, а в середовищі порядних людей – шахрайство. Відвідувачів обдурюють вигаданими відгуками.

По-друге, “виявлення подружньої невірності” – це досить делікатне питання. Я, особисто, вважаю, що, якщо ти живеш разом з людиною, то або довіряй, або дозволяй. А якщо ти цього не хочеш (не можеш) робити, тоді, скоріше за все, річ йде про суто меркантильні та матеріальні інтереси. Ну, добре – в такому випадку чоловік чи жінка можуть або самі шпигувати, або найняти спеціаліста.

Але! Агентство пропонує не лише “виявлення”, а й провокацію – випробування вірності! Тобто до чоловіка, наприклад, надсилають гарну дівчину, яка його зваблює, а дружина в цей час спостерігає за його реакцією. Це огидно… Мені огидні як ті, хто замовляє таку послугу, так і ті, хто здійснює її. В цій процедурі я бачу лише одне раціональне зерно: створити компромат на людину, яка не хоче йти на розлучення.

svidotstvoПо-третє, детективна діяльність в Україні не регламентована. Тобто, офіційно приватний детектив – поза законом.

Подібні агентства викручуються в такій ситуації досить винахідливо. За офіційною версією, вони займаються журналістськими розслідуваннями. Тому і свідоцтво в них, якщо добре придивитись – “про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації“.  🙂

Обман вимушений, але все одно якось неприємно і не додає довіри до фірми.

А от такі послуги, як розшук людей чи тварин, перевірка на поліграфі, перевірка на наявність жучків – це непогані пропозиції, особливо, якщо міліція проявляє незацікавленість чи некомпетентність.

Ще б цікаво було взнати хоч приблизні розцінки, але я їх на сайті не знайшов. Шпигуни все тримають у таємниці  🙂

1 коментар

  1. “створити компромат на людину, яка не хоче йти на розлучення.” – курча, це ж геніально!
    Сайт – типовий хлам

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я