Х-фактор 5 сезон, 6 прямий ефір, 13.12.2014

4598

марченко 2014 6 ефірСьогодні я у прямому ефірі пишу про шостий прямий ефір ікс фактору 2014,  тобто постійно оновлюю текст під час телетрансляції. А потім ще додам відео з Ютуб.

Оксана Марченко цього разу вдягнула циганське парадне вбрання. Відчувається, що скоро буде Новий рік та Різдво – можна буде просто перекинути прикраси з себе на ялинку.

Загалом, її виглядом я задоволений, якщо не зважати на занадто загримоване обличчя.

У шостому ефірі прозвучать пісні з кінофільмів та мюзиклів. Також учасникам доведеться змінити наставника для створення додаткової інтриги.


Олеся Матакова співала про “любовь сердечную”, а на сцені показували виставу про відьом, які варили приворотне зілля для Дорна. Спостерігати було цікаво (якщо не зважати на вибрики Дорна) – непогана ідея з’єднати тему фільмів “Иван Васильевич меняет профессию” і “Чародії”…


Дмитро Бабак під керівництвом Кондратюка співав якусь важку (за словами Кондратюка) пісню. Вона реально була важка – настрій явно не підняла. Знову трагедія, знову та важкість. Але коли Дмитро заговорив українською, я приємно вразився.  🙂


Кирило Каплуновський страждав французькою мовою (поки дякую, що на шоу хоч не прозвучала Бель). Такі пісні мені не подобаються – текст незрозумілий, мелодія невиразна. Кирило старався, але це все повз увагу чоловіків. Постановка була цікава, декорації додали змісту.


Валерія Симулік співала пісню мага-недоучки (знану завдяки Пугачовій). Було легко і весело. Для створення якогось музичного фільму Валерію вже можна запрошувати. Але! Над піснею варто було набагато краще потрудитись. Голосом і діями треба ілюструвати те, що співаєш. Рівно проспіваний текст – це ще не пісня. Я аж сам в деяких моментах намагався допомогти Валерії виділити певні слова, але не так, як радив Сосєдов – “бєєєє”.
І, чесно кажучи, набридлі ці вже традиційні розмови журі про вік. Якщо вік не підходить для вашого шоу, то не треба було брати таких учасників. А якщо взяли, то довіряйте їм.


“Тріо Екстрим” представили дивним роликом. Екс-міліціонери говорили про те, що їх життя (в Луганську) раптово змінилося, що це важко і т.п. При цьому їх кілька разів показали на фоні синьо-жовтих кольорів – ніби натякаючи на якийсь патріотизм. І хоч в словах я не почув жодного патріотизму, але і така демонстрація це вже немало. А з другої сторони, для чого їх так вперто показували з газетою “Комсомольская правда”? Боюсь, це якраз одна з тих газет, завдяки яким життя багатьох луганчан раптово сильно змінилось.
Виступ в “опері” був візуально пишним, театральним. Вокал Екстриму – як вже звично, не на висоті.


 

Друге коло пісень.

Ця пісня Олесі Матакової була для мене найкращим її виступом на шоу. Спочатку мене трохи знітила ота романтична качелька, яка зовсім не пасувала до переживань учасниці. Але потім все покотилося за задумом Олесі та Ніно. Емоції я сприйняв, вокал не підвів, образ загалом сподобався.


Дмитро Бабак страждав за Констанцією. Непогано так страждав. Нічого нового не показав, але і не зіпсував, хоч, здавалося б, відсутність ніжності та акцентована ритмічність тут зовсім недоцільні.


Пісня про діаманти для Валерії Симулік просилася, але, на жаль, вийшло досить одноманітно, рівно і просто. А от додай кілька пауз там, де треба, і все було б вже глибше. Постановка була класна.


Кирило Каплуновський заспівав українську пісню про маму і чорнобривці. Ну, на цей раз вже і я повірив, що він виграє ікс-фактор 5 сезону у 2014 році.


Тріо Екстрим трохи розвеселило публіку – молодці. І нарешті зазвучали разом (іноді). Але ці виступи все ж не для сцени. Чао, бамбіно?


 

Ну от – вийшло “чао, бамбіна“. Дівчат на шоу не залишилось.
Трохи несподівано і нецікаво вийшло.

Тут далось взнаки порушення технології – все ж впливати на вибір мають і члени журі. Вони мають дещо підправляти ситуацію і нівелювати абсолютну роль кількості есемесок.
Отже, хто у фінальному фіналі ікс-фактору 2014 року?

  • Каплуновський
  • Тріо Екстрим
  • Бабак

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я