Відповіді невдоволеним

Є потреба у відповіді моїм “шанувальникам”, захисникам оглянутих мною сайтів, психологам та іншим стурбованим.
Якщо ви прийшли на цей сайт і бачите мою критику чогось або когось, значить, все нормально – не потрібно панікувати.
Критикувати намагаюсь обґрунтовано, з поясненнями. Це не моє життєве кредо, це моя емоційна алергічна реакція у відповідь на подразники.

Отже, за мотивами ваших обговорень, коментарів та листів.


автору (OOHFIRO) певно не дають спати його (Екслера) рекламні розцінки, от і копіює (не завжди вдало) описи фільмів, їжі, смішних новин і тд. (Prophet)

Просто лише ми з Екслером єдині у світі пишемо про оглянуті фільми, з’їджені продукти та прикольні новини. А коли вже нема сили дивитись фільми та жерти делікатеси, ми цупимо один в одного тексти. Я почав блогувати раніше, тому спочатку він мене копіпастив, а тепер, відповідно, я його.
І на відміну від Prophet-а я не знаю розцінок Екслера, тому вони мені спати не заважають (як Prophet-у). Але за порівняння з Екслером дякую.

оці всі експерименти з описами євробачень і телепередач більше схожі на спробу виправдати тупе просиджування життя перед телевізором (Prophet)

Оці всі коменти дуже схожі на прояви типового українського комент-рагулізму, коли задушений жабою модератор іншого сайту, якого я зловив на плагіаті, приходить відвести душу, товсто тролячи мене дитячими постами в коментарях.
Щоб хоч якось виправдати твоє тупе просиджування перед екраном монітора, трохи заспокою: телевізор я вмикаю лише кілька разів у тиждень. І вмикав би рідше, якби не хотів часом зробити огляди телепередач.

А даремно ти ,офіро, на сайт N наїхав. (Olga)

Шановна, ольгерд.
По-перше, моя лінь не дозволяє мені щось робити даремно – твоїми візитами я вже підняв відвідуваність сайту.
По-друге, якщо під словом ”наїхав” ти розумієш невинне перелічування очевидних недоліків сайту N, то, якщо вже застосовуєш блатний жаргон, поцікався значенням вимовлених слів:

Наїзд – агресивна провокація стосовно людини з боку інших людей; наприклад, пред`явлення якихось необґрунтованих вимог або обвинувачень з метою залякати дану людину або викликати її на спротив. У результаті – можна буде побити, відняти якісь речі, або (з боку адміністрації) скласти постанову й закрити людину в ізолятор, влаштувати обшук тощо.

Зазначу, що мені абсолютно нічого від власників сайту N (чи його розробників) не потрібно – ні речей, ні спротиву, ні переляку з бійкою. Я навіть нікого за паскудні сайти не хочу закрити в ізолятор.
Я просто на моєму сайті (підкреслюю – у себе, на своїй власній сторінці) описав враження від проглянутого Інтернет-ресурсу. Це є моє законне, юридичне і моральне право.
І навпаки – я сам, знаєте, відчуваю „агресивну провокацію” зі сторони „захисників” сайту N – погрози, повчання, пред’явлення нахабних вимог, необґрунтовані звинувачення…
Це наїзд?

А якби вони (власники сайту N) платили за хостинг та за шикарний веб-дизайн, то й для нас, споживачів послуги були б дорожчими.

Сперечатись важко. „Вони” дійсно мають право не замовляти хороший дизайн та не платити за хостинг. Так само вони мають право приходити на роботу у брудному одязі та хамити відвідувачам. Дешево ж!

Покритикуй краще сайт Мікрософта

Я безкоштовно на замовлення не працюю.
До того ж, моя любов – Львівнет.

Напевно, Вам немає що робити, шановний OOHFIRO (Petroniy)

Повірте, є. І я ледве змушую себе хоч іноді присвячувати себе вам, мої шановні відвідувачі Enter.Львів. Сподіваюсь, що мої сили не всохнуть, і я ще довго та часто буду радувати вас своїми текстами.

“Абітр Изящества”-вам б туалети мити і нам всім в задницю заглядати.

Ця глибоко мудра фраза зародила в мені думку, що проглядаючи якісь сайти, я дійсно почуваюсь так, наче зазираю в нечищений унітаз, забитий фекаліями. І якщо мої огляди хоч якось можна охарактеризувати, як миття, то я пишаюсь такою роботою. Кажу Вам це, відверто дивлячись в лице (чи що там у Вас замість нього, Ви казали).

І вам скажу як психолог у вас з сексом не все гаразд, ви мало заробляєте, в вас нерозділене кохання, ви незадоволені собою , у вас проблеми з самооцінкою і ви боїтесь самі собі в цьому признатись.

Ви праві, пане психоложе. З сексом не все гаразд – завжди присутнє якесь таке голодне підсмоктування, знаєте… Кажуть, в імпотентів та кастратів такого нема. Це правда?
Я мало заробляю – все вірно. Щоправда, витрачаю в місяць більше, ніж середній психолог заробляє за рік. Як так виходить?
Нерозділене кохання? Чиста правда. Я нерозділений з коханням – давно і безнадійно.
Проблем з самооцінкою не боюсь – завжди знайдуться добрі люди, які допоможуть мені у такій біді. От і Вам, особисто, велика подяка за психоаналіз.

Моя Вам порада, якщо вже я потратив стільки часу на ці рядки на такого хробака як ви,

А у Вас з самооцінкою, бачу, ніяких проблем нема, пане психоложе. Нічого дивного, що Ви так сміливо і часто не боїтесь у цьому признаватись.

знайдіть собі оплачувану роботу і подивіться навколо себе я думаю ви станенте хоч трохи щасливішим

Навпаки – чим більше дивлюсь довкола, тим менше бачу причин радіти. Але прислухаюсь до мудрої поради і завтра спробую ще раз. Обіцяю.
А роботу шукати не буду – якраз по причині беззмістовності та неоплачуваності такого дійства. Поки що робота сама мене знаходить.

Писати можешь на своєму сайті все що завгодно, але тільки про себе. (gonevo)

Дякую за напучування, але я і пишу тільки про себе. От, наприклад, описую, як я зайшов на твій сайт і скільки лайна там відгріб.

А зі свого боку попереджаю про наслідки яки можуть виникнути після обговорювання мене особисто.

Я дуже переживаю за тебе особисто. Які наслідки можуть виникнути з твого боку (чи заду/переду)? Чи не потрібно швиденько передати памперс?
І чи не перекинеться це все з твого боку на мій бік? Я ж бо тільки-но відмився після відвідування твого сайту.

Ваш інтернет ресурс буде покарано, якщо ще раз ви наберетися нахабства півторювати в сторону мого сайта чи мене особисто, “напів-недоробленної реклами”.
….
І повірте, що не один хостер не буде терпіти вашого нахабства, як що отримає на вас скаргу від баготьох людей. Та побачить свій ресурс в Блек Листах багатьох поважних інтернет ресурсів. Що може зробити навіть дитина.
От це і є інтернет мораль.

Так і бачу заголовки видань ЗМІ:

  • Гакери зламали сайт Enter.Lviv.ua! Яка жорстока помста за напів-недороблену рекламу.
  • Відповідальність за цей терористичний акт взяло на себе угруповання „Мученики за Інтернет мораль”. Кількість заручників невідома.

Шановні закомплексовані погрожувальники та нахаби! Зі всіма обуреними питаннями щодо моєї моральності, інтелектуального рівня, психічної чи професійної адекватності дозвольте редіректнути вас сюди.
Там у вас буде достатньо простору для протестів, повчань і попереджень. Вас  приймуть з розумінням, все пояснять і дадуть практичні поради щодо подальшої діяльності. Якщо не зрозумієте, то не стидайтесь зайти ще кілька разів.

Дякувати не треба – для чого принижуватись?