Нещасний сайт Кінопалацу

1761

кінопалац львів
Сьогодні зайшов на сайт львівського Кінопалацу. Колись я вже писав, як купував там квитки в кіно онлайн. Через два роки на сайті залишилась така ж непродуманість і провінційність. Дизайн, щоправда, намагаються змінити, але такий вигляд більше нагадує невдалу адаптацію якогось аляповатого шаблону до Вордпресу п’ятирічної давнини. Навіть фонові зображення не спромоглися вставити достатнього розміру, щоб вони не виглядали так неякісно. Опитування на сайті виконано чорним текстом на темно-синьому фоні. Хтось бачить, що там написано?


kinopalace-lviv

За сайтом ніхто серйозно не наглядає, бо я не можу зрозуміти, чому за стільки років не зробили єдину базу користувачів, яка б діяла у всіх розділах сайту. Якщо я зайшов у “Кабінет”, то основний розділ сайту все одно пропонує “Реєстрацію”, коментарі при цьому мають писатись від акаунту в Фейсбуці, а на форумі phpBB діє цілком інша система ідентифікації.

Також існує хронічна проблема – “ціх квитків” – тексти від російськомовного, що намагається писати українською.

Заліз в коди – не дуже якісна картина. В описі треба було б забирати лапки з тексту, а заголовок зробити більш змістовним, ніж “Кінопалац Кінопалац”. Певні недоробки існують і в стилях, але це вже дрібниці, які мали би швиденько виправлятись, якби про сайт дійсно хтось піклувався.

Хороший плюс з того, що сталося нового – з’явилась система знижок. І в мене, за кілька років купівлі квитків в Кінопалаці через інтернет, теж є знижечка. Щоправда, її чомусь спочатку нарахували неправильно (5% замість 10%), але після чергової покупки вже все виправилось.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я