Сайт эмигрантов из Львова

1976

Сайт эмигрантов из Львова

Вы на сайте эмигрантов из города Львова. Если вы не забыли Высокий Замок и Оперный театр, Арсенал и памятник Мицкевичу, кофе на Армянке и Стрийский парк… Если в душе Вы Львовянин, сколько бы лет не было прожито в Нью-Йорке или Иерусалиме, Сиднее или Берлине, Лондоне или Барселоне…Если окружающие не понимают Вашей ностальгии по прекрасному городу Тогда я, Саша Львовский, приглашаю Вас в гости, на наш сайт -эмигрантов из Львова.

Хоч і виглядає примітивно, але такі прості та корисні сайти я люблю. Мінімум оформлення, максимум того, що може цікавити відвідувачів, які прийшли з ностальгією по Львову.

Звичайно, що проситься одразу прибрати набридливу мелодію на кожній сторінці (особливо весело стає, коли відкриваєш кілька сторінок одразу), проситься анонсувати в окремій колонці новини, повідомлення гостьової, форуму, але все ж головна фішка сайту – збірники фотоальбомів.

Я навіть не можу дати вам щось на вибір з назв фотоальбомів, бо цікавить практично все. Переглядаючи фотографії, інколи здається, що ти дійсно гортаєш чийсь альбом, де хтось з любов”ю викладав світлини  на сторінки львівської історії (різної художньої цінності – але не в цьому річ). А іноді трапляються і описи справжніх історій, пов”язаних зі Львовом.

Львів, фото

Львів, фото

1 коментар

  1. Гарно! Сайт буде в нагоді навіть тим, кому просто подобається Львів і, хто не був там дуже-дуже давно 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я