Огляд фільмів в грудні 2014

1894

На жаль, подивився лише маленьку частину фільмів від тієї кількості, яку запланував. І серед них нема шедеврів.
Швиденько огляну:

V/H/S: Viral
Жахи вже загубили шарм першого фільму VHS. Тепер це більше схоже на збірник дипломних робіт студентів коледжу культури імені якогось американського Поплавського. Абсолютно без смаку, хоч фантазія буяє.

Прогулянка серед могил (A Walk Among the Tombstones)
Ліам Нісон має особливу харизму, але використовувати один вираз обличчя на кілька фільмів – це трохи занадто. Вийшов середнього рівня стандартний бойовичок, де екс-поліцейський переборює свій раціоналізм і дає прочухана бандитам.

Праведник (Великий уравнитель / The Equalizer)
Середнього рівня бойовичок, де екс-спецназівець переборює свій раціоналізм і дає прочухана бандитам.
Фільм вирізняється тим, що довів ситуацію майже до гротеску. Головного героя дуже хотіли зробити подібним на героїв фільмів за участю Шварцнегера, Сталлоне, Вілліса, Сігала, Стейтема – мовляв, хочемо такого, але чорношкірого.  Навряд чи Дензел Вашінгтон після цього фільму потрапить у когорту Невтримних, але спроба не провальна.

equalizer

 

Дурне діло нехитре (Kraftidioten)
Тут прочухана бандитам дає водій снігоочисної машини. Європейське кіно часто усіма силами намагається зробити продукт, який би не використовував голівудські шаблони. Часом в таких спробах народжується щось реально цікаве та неординарне, а часом – щось цілковито тупе і неприйнятне. Цей фільм забалансував десь на межі: з однієї сторони – було дещо цікаво та з елементами гумору, а з іншого – все було доволі примітивно: від сценарію до гри акторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я