Гра-ломиголовка The Swapper

2313

Якщо хтось нудьгує за атмосферною грою “Лімбо”, то рекомендую подібну ломиголовку “The Swapper“. Я колись її придбав за копійки на розпродажі в Steam і забув. А недавно зарядив і пройшов із задоволенням. Звичайно, десять баксів я б за неї не дав, але треба ловити акції зі знижками – гра досить оригінальна, гарно зроблена та насичена цікавими логічними задачками – вартує купити і потренувати мозок.

На одній задачі я досить довго мучився – кілька годин. А рішення, виявилось, тривіальним – треба просто ширше дивитись – навіть суто візуально. Різноманітність ломиголовок досягається використанням фантастичного пристрою, який вміє клонувати персонажа і передавати управління одній зі своїх копій. Так можна керувати платформами-перемикачами і навіть літати.

Щоб гравцеві не стало нудно, дійство супроводжується інтригуючою сюжетною лінією. Я англійську розумію не надто добре, але йдеться про розслідування таємничих смертей екіпажу дослідницького космічного корабля, який взяв на борт непрості, як виявилось, артефакти.

Якась космічна філософія, звичайно, присутня у цьому всьому. Але акцент ставився більше на створенні спеціального моторошного, велично-містичного настрою, ніж на копанні у психічних нутрощах людини.

В кінці гри дали на вибір два варіанти. Я вибрав “залишитись на планеті” і подивився закінчення. Тепер мене турбує питання: а що там буде при іншому варіанті? Але ж для цього треба проходити гру заново  🙁

гра swapper

2 КОМЕНТАРІ

  1. Мабуть скажу щось дуже страшне, але ж завжди можна знайти проходження гри на Youtube. Летсплейщиків зараз розвелось достобіса. Хтось із них обере інший варіант. От і поглянеш)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я