ЕкскомбудКомУа – вперед у минуле

4417

Мені соромно – цей сайт  http://www.ekscombud.com.ua/ (Екскомбуд) вже прославився в інтернеті, а я проґавив.  Дивлячись на це чудо динозавробудування, ви одразу збагнете, чому я здавна присвятив себе оглядам Львівнету.

екскомбуд

Загалом, це суцільний приклад того, як НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ сайти (як їх не потрібно було робити ще у минулому тисячолітті, не кажучи вже про продвижение сайта). Щоб стати абсолютним чемпіоном з лайнобудування, сайту не вистачає лише одного – “3D” логотипу, що обертається. Але об”ємний Welcome теж вражає, треба сказати – монументальна робота…

А все інше в наявності: величезна кількість граматичних помилок і злодруків, суміщення сайту про фірму із родинним сайтом, використання бітмапових зображень замість тексту, фонова музика, загублене меню, просто неймовірний несмак у всьому, а html-код в такому стані, що без сліз дивитись неможливо (верстальники мене зрозуміють – це рідкісний випадок).
Назва фірми серйозно зашифрована – я, принаймні, зустрів кілька варіантів напису: Екскомбуд, Ексомбуд і в мейлі – Ескомбуд.

Треба розуміти, що до будівництва фірма відноситься аналогічно, якщо в курсі про такий сайт. Не хотів би я жити в подібному будинку, чесно кажучи.
Молодець, Шушанський Василь Ярославович © 2010. Дякую за екскурсію в далеке минуле.

P.S.: в коментах кинули вказівку на ekskombud.com, як на офіційний сайт.
А ekscombud.com.ua, видно, віддали на експерименти підростаючому поколінню.

13 КОМЕНТАРІ

 1. Це просто поганий чорний PR, якщо це взагалі можна так назвати. Розробник сайту – нездара, використав фотографії працівників з соц. мереж, а фотографії офісу зроблені з вулиці, бо в середину ніхто не впустив.
  Як ви думаєте, нормальна трезводумаюча людина дозволила б зробити такий “супер” сайт про свою фірму?

 2. Ой.. я аж злякався, клікнувши лінк.

  Не пускайте дітей до інтернету, він від них тупішає. (© Анонімус)

 3. Мені теж дуже неприємно дивитись, а тим паче читати коментарі на адресу нашої фірми. Повірте, фірма Екскомбуд навіть не здогадувалась, що існує такий “шедевр”.Дякувати богу, його вдалось закрити. А тепер будем розбиратись, хто в нас такий “майстер дизайну”. Для порівняння прошу зайти на справжній сайт Екскомбуду http://www.ekskombud.com.

 4. Бу-га-га…
  Виявляється, я наривався на неприємності і навіть не знав цього. Тільки сьогодні у Фейсбуці знайшов повідомлення з погрозами (за 2011 р.):

  ——————————
  Vasyl Shushanskuy
  http://enter.lviv.ua/2011/01/28/3431
  Видаліть цю сторінку вашого посту . ,..Якщо не хочете проблем
  Раджу якнайскоріше ок? По хорошому Вас прошу!…
  Інакще будем писати в всі інстанції!

  23:23
  Vasyl Shushanskuy
  Вы удалили?
  нам неприятна ваша реклама!!!!
  удалите!!!!
  по хорошому прошу

  23:44
  Vasyl Shushanskuy
  нам не приятно что пишуть о сайте..ето был семейной сайт…мы не хотели что б его обсуждали….если вы норм человек удалите пост пожалуста!

  —————————-

  Ех, Василь, Василь… Написав би ти мені листа на мейл з проханням (а не погрозами) забрати статтю – ну, хіба ж я не розумію… забрав би і кінець розмові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я