Проїзд у маршрутці з лютого – 2 грн.

1416

з 1 лютого проїзд у львівській маршрутці коштуватиме 2 грн. Це мене дивує, бо на фоні “обіцяного покращення”, “політичної та економічної стабільності”, “зростання реальних зарплат” я вже очікував повального здешевлення вартості товарів та послуг.
Але щось не зрослось. Директор департаменту ЖКГ повідомила, що за опитуванням третина львів”ян погоджується на підняття ціни до 2 грн. Ви знаєте, і я був би у цій третині – бо набридло їздити у забитих маршрутках. Але підніміть руки, хто вірить, що підвищення вартості проїзду змінить умови транспортування в кращу сторону?

5 КОМЕНТАРІ

 1. я вірю, тільки не треба цього очікувати від зайвих 25 копійок.

  за 5 гривень може навіть їздили б з кондиціонером

 2. яка ціна така і маршрутка

  я готовий плати 5 гривень за комфортабельну маршрутку і я переконаний, що попит би був, а якщо ні, то чого жалітися на бидловози!?

 3. Маршрутки будуть набивати пасажирів під зав”язку за невелику ціну. Ця ніша в транспорті зараз непорушна (якщо не приймуть відповідний більш непорушний закон).
  А маршрутка за 5 грн. навряд чи приживеться – ще трохи і таксі.

  Я взагалі веду до того, що збільшення вартості проїзду на смішні 25 коп., дасть лише додатковий прибуток перевізникам і забере клопіт з копійками. Більше нічого…

 4. Я щось не доганяюю – якщо при збільшенні зарплат всі біжать підвищувати ціни, то який сенс з підвищення зарплат 🙂 ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я