Проїзд у маршрутці з лютого – 2 грн.

з 1 лютого проїзд у львівській маршрутці коштуватиме 2 грн. Це мене дивує, бо на фоні “обіцяного покращення”, “політичної та економічної стабільності”, “зростання реальних зарплат” я вже очікував повального здешевлення вартості товарів та послуг.
Але щось не зрослось. Директор департаменту ЖКГ повідомила, що за опитуванням третина львів”ян погоджується на підняття ціни до 2 грн. Ви знаєте, і я був би у цій третині – бо набридло їздити у забитих маршрутках. Але підніміть руки, хто вірить, що підвищення вартості проїзду змінить умови транспортування в кращу сторону?

Цей запис має 5 коментар(-ів)

  1. LaSet

    я вірю, тільки не треба цього очікувати від зайвих 25 копійок.

    за 5 гривень може навіть їздили б з кондиціонером

  2. OOHFIRО

    ти тільки маршрутку-бидловоз з літаком не порівнюй 🙂

  3. LaSet

    яка ціна така і маршрутка

    я готовий плати 5 гривень за комфортабельну маршрутку і я переконаний, що попит би був, а якщо ні, то чого жалітися на бидловози!?

  4. OOHFIRО

    Маршрутки будуть набивати пасажирів під зав”язку за невелику ціну. Ця ніша в транспорті зараз непорушна (якщо не приймуть відповідний більш непорушний закон).
    А маршрутка за 5 грн. навряд чи приживеться – ще трохи і таксі.

    Я взагалі веду до того, що збільшення вартості проїзду на смішні 25 коп., дасть лише додатковий прибуток перевізникам і забере клопіт з копійками. Більше нічого…

  5. vbhjckfd

    Я щось не доганяюю – якщо при збільшенні зарплат всі біжать підвищувати ціни, то який сенс з підвищення зарплат 🙂 ?

Коментарі закриті.