Онлайн редактор для обробки фотографій (фото)

26676

Не дивуйтесь, що під тегом “Фотошоп” у мене йдуть статті, які розказують, як під час обробки фотографій обійтись без Фотошопа (наприклад, фотофунія).

А, власне, якщо подумати – що потрібно для обробки фотки?

1. Обрізати фотку (зайве зображення) та зменшити розмір сторін. Висвітлити, підправити контраст.
2. Замалювати, забрати прищі, збільшити цицьки/біцепси.
3. Можливо, додати якийсь простий ефект (“гламур”, сепія), дописати текст (“я на морі”).
4. Зберегти файл на комп”ютері або надіслати в інтернет, щоб поділитися з друзями.

Ось і все. Чи потрібен для цього Фотошоп – громіздкий платний редактор? Ні – не потрібен. Я, наприклад, із задоволенням користуюсь редактором онлайн обробки зображень – http://pixlr.com/editor/ (негайно додайте собі в обране).

онлайн обробка фото

Прекрасно. У верхньому меню ми маємо вибір мови – налаштуйте, як вам звичніше.
А на початку вам одразу запропонують завантажити файл зображення з вашого комп”ютера або вставити адресу картинки, яку ви знайшли десь на веб-сторінках (як правило, клацнувши на зображенні правою кнопкою миші, ви зможете знайти пункт, де ця адреса вказана – скопіюйте і вставте у відповідне віконечко, яке вам відкрилося на сайті редактора).

Зазвичай, потрібно обробити фотку, зроблену сучасними фотіками – вони мають такі розміри (в пікселах.. точках..) по висоті і ширині, що їх можна використовувати у глянцевих журналах. А нам вистачить пікселів  800 чи 900 у ширину.

Отже:
1. Зліва є інструмент (перша іконка у вертикальній планці), який здійснює Обрізання. Ним користуйтесь, якщо потрібно залишити тільки якусь певну область зображення, а все інше видалити (виділіть цим інструментом прямокутник на фото і двічі клацніть).
Тепер зменшим фотку до прийнятних розмірів – у верхньому меню: Зображення – Розмір зображення. Думаю, 800 пікселів у ширину достатньо.
(подивитись фотку у реальному масштабі можна двічі клацнувши на лупу в Інструментах)

2. Прибрати недоліки шкіри на фото можна інструментом Розмиття (крапелька в Інструментах) або просто замалювавши пензликом (підберіть розмір крапельки чи пензлика). Також можна поекспериментувати з опуклостями – є і такі інструменти.

3. Дуже цікаво побавитись з фотографією, накладаючи різні ефекти – у верхньому меню: Регулювання або Фільтр. У кожен момент можна повернутись до попередніх станів зображення, використовуючи панель Історія (праворуч). Текст є доступний через Інструменти – можна додати написи.

4. Зберегти своє творіння просто – зверху: Файл – Зберегти.

Користуйтесь.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Чудова реалізація! Ще один приклад для людей, які вважають що технологія флеш створена для виготовлення рекламних банерів 😉

  2. Прикольний редактор, тільки переклад щось не дуже(Просмотр), хтось пробував про це повідомити pixlr?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я