Х-фактор, 7 ефір, 20.12.2014

2448

На сьомому прямому ефірі 20 грудня 12014 з ікс-фактору вибув Кирило Каплуновський. Треба сказати, що я майже не бачив цієї передачі у суботу, але на пісню Бабака з Сарою Коннор втрапив. Це був дуже хороший виступ, і мені окремо сподобалось, як співачка підтримувала Дмитра. Спочатку Сара всіх вразила своїм відвертим виглядом – Бабак не міг не кинути оком на її ноги. Вона підморгнула йому, чим встановила ще більш близький зв’язок, і дозволила Дмитру почуватись розкуто і творчо. І Бабак дійсно розкрився і вперше для мене виглядав цікавішим за Каплуновського, якого повністю відтінив Гару, і який так і не насмілився на якусь імпровізацію чи гру.


Я сьогодні не буду виставляти все вчорашнє відео з х-фактору і описувати всі виступи учасників. Якщо коротко, то відгук такий: Бабак несподівано розкрився, Каплуновський і Екстрим виступили у своєму дусі.

За Екстрим, як мені відповіли на Ютубі, голосують, керуючись “шаблонним мисленням”. Мені не зовсім зрозуміло, що це за шаблон, але голосують явно не за самі виступи. Особливі провали в Екстриму саме на піснях Квін (вони співають “мама, я вбив людину” з посмішками, а “я продовжую посміхатись” – з кам’яним виглядом обличчя), і я страшенно розчарований, що публіка голосує за виступи, які просто неприємно слухати і дивитись.

Отже, цей тиждень, якщо не помиляюсь, відсилають есемески за Бабака і Екстрим. Хто переможе в 2014 році на ікс-факторі та отримає мільйон, взнаємо 27.12.2014.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я