Сайт “Львівські чорнила” і Тату Фест Львів 2014

4839

Перед оглядом сайту про тату студії художнього татуювання “Львівські чорнила” (Lviv Ink) зазначу, що для мене не лише наколки на моєму тілі неприйнятні, а й навіть ланцюжки чи кільця організм не сприймає. Але це суто моя природа, бо на інших людях такі речі можуть виглядати дуже гарно, і я це в стані оцінити.

tattoo lviv

І все ж дивуюсь – бодіарт (тату/пірсинг) служить, щоб якось виразити свою суть, натуру, показати своє місце в соціумі. Невже хтось розраховує, що протягом свого життя людина не зміниться?
А виведення тату чи нанесення тимчасового тату – це, наскільки я знаю, удар по здоров’ю.

Ну, менше з тим – отже, сайт.. навіть не один сайт, а три: tattoolviv.com.ualvivink.comtattoofest.org

http://tattoofest.org/ повідомляє нам, що 10-11-12 жовтня 2014 Львів приймає TATTOO FEST- Міжнародний фестиваль художнього татуювання, який відбудеться у Палаці Мистецтв.

Зупинятись на цьому сайті нема змісту, бо він – органічна частина того, що відбувається на іншому сайті:
http://tattoolviv.com.ua/ , який і рекламується у ЗМІ. Тому про нього і буде мова.

tattoo lviv girl“Моментальний візуальний ефект – понад усе” – отак коротко я б охарактеризував стан сайту. Татуйована дівчинка, зображена на головній сторінці, теж символізує це гасло. Зараз вона молода, симпатична, приваблива і дуже своєрідна, завдяки щедро нанесеному кольоровому татуюванню.

Але як це все буде виглядати років через 20-40, коли соки буйного життя покинують її, шкіра стане зморшкувата, фігура округла, а діти-онуки будуть розглядати ці всі малюнки і написи, як обшарпане маркування техніки, списаної на брухт? А головне, як не крути, це буде зовсім інша людина, з іншими інтересами, пріоритетами, принципами та соціальним становищем.

Може саме тому в розкладі роботи студії записів про “видалення татуажу” більше, ніж інших замовлених процедур?

Отже, головна сторінка дає приємне перше враження. Далі починаються проблеми.

Української версії нема. Коли сайт, розрахований на львівську публіку, не має української версії – це свого роду виклик, знаєте.

Сайт перевантажений ефектами (візуальними свістєлками-пєрдєлками) і страшенно гальмує. Користуватись сайтом через смартфон взагалі неможливо. А клієнтура студії визначена, як молодіжна – це ті, хто найчастіше заходить на сайти з телефонів та планшетів.

Структура подачі інформації у стилі веб2.0 вже виходить з ужитку. Зараз мода на спрощення – одразу дайте людям текст, відео та фото. Все інше лише заважає. На головній взагалі довелося ставити окрему гігантську іконку мишки, щоб підказати людям, що можна переглянути заховану знизу інформацію.

Ще подивіться, як відображається блог. У мене нема жодного бажання цей вінегрет переглядати і читати.

tattoolviv blog

Ще одна проблема. Я б дав вам, наприклад, лінк на блог, але такої сторінки нема. Тобто, ви натискаєте в меню на Блог, він відкривається, але адреса не змінюється. Паскудна, треба сказати, ситуація. Виявляється, сайт є лише обгорткою іншого сайту, який вставляється через фрейм. Реальна ж інформація знаходиться на сайті – http://lvivink.com/

Для чого ТАК зробили?! Чому не використали якийсь редірект? У мене нема варіантів відповіді.
Жодного позитиву це не дає, але з’являється маса явних і неявних проблем та глюків.
Наприклад, ще сайт некоректно обслуговує неіснуючі сторінки. Я можу ввести таку екзотичну адресу http://tattoolviv.com.ua/http://enter.lviv.ua і вона відкриється. Її навіть можна додати в індекс пошукових систем. 🙂

Корисних сторінок на сайті практично нема. Що таке тату, для чого, які бувають? Які можливі наслідки? Як краще, де краще – існує безліч питань в таких випадках, а відповіді сайт не дає. А може ця інформація і є десь присутня, але через незручний інтерфейс та структуру її неможливо знайти.  В магазині є товари, але їх описи надто благенькі.

Я вже не дивуюсь, що лінк на розробників вказує на неіснуючу сторінку Вконтакті (та і що там розробляти, якщо для сайту використано готовий шаблон).

Що робити?
На місці власників, я б:
– рішучо відмовився від цього жахливого навороченого непотребу і поставив би простенький, швидкий, адаптований шаблон Вордпресу (дизайн можна зберегти в загальних обрисах)
– обов’язково окремо додав корисну інформацію про татуювання та фотографії/відео для тих, хто цікавиться і планує зробити (у вікіпедійному стилі)
– додав українську версію
– зробив порядок з тими двома сайтами – коректний редірект на основний з іншого

4 КОМЕНТАРІ

  1. тату для мене це якась повна дурня, яка останнім часом набула великої популярності. доки Ти молодий – то це видається ОК, але з часом (рано чи пізно) постає проблема як отого позбутися – і я бачив фото як це відбуваєтьсмя – картина не для слабонервових :\

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я