Сайт: Готові подарунки з доставкою

2437

Я жахнувся, зайшовши на сайт podarunky.com. Отам зверху, у шапці, я побачив моторошний напис: “До Нового року залишилось: 4 дні 11 годин”.

Лише чотири дні?! Овва… З усіх приготувань до свята у мене виконане лише забезпечення снігом. Ялинку куплю на Стрийському базарі, а що робити з подарунками?

podarunky.com

Отже, львівський сайт пропонує купити вже готові подарунки і святкові набори, а також доставити їх по Україні. Для Львівнету це вже добре, бо такого рівня онлайновий інтернет-магазин – це не тривіальна місцева історія. Треба буде скористатись цим сервісом і записати відео – додам пізніше в цю статтю.

Тепер подивимось, що можна покритикувати.

https://podarunky.com/

Інтернет магазин подарунків
Працюємо по Україні

З цього мені не ясно, що це за магазин, яка його назва? Чим він відрізняється від інших? Як мені його шукати в Гуглі? Придумайте назву чи оригінальне гасло, на кшталт: “Подарунок в останню мить” або “Даруй, лежачи на дивані”.

У розділі “Про нас” треба писати про сам магазин і його співробітників, а не про його послуги. Мені завжди подобається, коли я бачу фотки реальних людей – спокійніше якось. Серед послуг – доставка на новорічні свята… цікаво, цікаво… як воно вийде насправді. Кажуть, можна зробити фото моменту вручення… гмм… 1 січня, ранок, фото моменту вручення – смакую цей момент 🙂

Часом на сайті проскакують незрозумілі назви товару. Наприклад, оце: “Кукла-мальчик MOXIE серии Каникулы нон-стоп – ОУЕН”. І опису нема. Натомість, назву треба зробити простішою і такою, щоб іграшку можна було однозначно ідентифікувати. А всі подробиці розписати в окремому описі. Людям треба знати, які розміри іграшки, чи можна її пхати до писка, чи можна їй відкручувати руки-ноги тощо.

На сторінці контактів уся корисна інформація запхана в бокову колонку. Це недобре. І відвідувачі, і пошуковці чекають на важливий текст саме в тілі статті. А форму відправки електронного повідомлення, як на мене, можна взагалі забрати. Нею хтось користується?

Деякі подарункові набори виглядають, наче гуманітарна допомога в зону АТО. В продуктовому кошику звалені до купи оселедець, шпроти, інші консерви, ковбаса, лимон, горілка.
Хоча… А раптом – гості. А раптом – в гості. Тоді нема необхідності бігати по магазинам, і хоч замовляй з доставкою в інше місто.

Сподіваюсь, цей сайт комусь стане у пригоді: якраз на черзі Новий рік, Різдво, Св. Валентин та багато днів народжень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я