Музика з Ютуба 11.10.2014

2476

Колись я давав музику з Ютуба по понеділках, але чому б цього не робити у суботу? Вихідний же – відпочиваємо і насолоджуємось чудовим співом.

Сьогодні нас будуть розважати гарні білі дівчата. Не звинувачуйте у расизмі, бо мені подобається і спів деяких шикарних негритянок (з ними ще будуть пости), але сьогодні – гарні білі дівчата.

Христя Перрі (не плутати з Кеті Пері) для мене взагалі відкриття. Такий смАчний жіночий голос, з характерними низькими і високими тонами, з сексуальними переливами – шикарно, шикарно… І дівчинка сама по собі цікава, різна – хороша артистка. Здається, вона для Сутінок якусь пісню співала, але мені це нічого не каже.

Отакий мотивуючий відеокліп:

Christina Perri – Burning Gold

Ще одне відкриття – щоправда, авансом, бо Кінг Деко не надто представлена на Ютубі та не веде агресивної рекламної політики – ще не ясно, яка там перспектива в неї відкривається. Її спів не демонструє чогось надзвичайного, але якось добре йде на душу – так спокійно і приємно стає. І подобається, коли слова фонетично перетворюються у якесь шаманське заклинання: вошувей, вошувей, вошимавей давн… Класссс… Океан очищує нашу карму:

King Deco – Ocean

https://www.youtube.com/watch?v=S2lix3uegTI

Кажете, вам набридла Лана Дель Рей? А мені ні. Може я просто рідко слухаю музику. Шикарнючий тембр голосу пробирає до нутра. Не гламурна, не пацанська кобіта, а гарна дівчинка (хоч і трохи незграбна) з романтичними, дещо депресивними піснями.

Lana Del Rey – Summertime Sadness

Співачка Лорд (Елла Марія Лані Йеліч-О’Коннор) не часто потрапляє на очі публіки (принаймні, на мої очі), хоч і отримала в минулому році Греммі за пісню “Роялс”.
Новозеландка, як і її батьківщина, надзвичайно колоритна і не подібна на інших. Це її свіжачок:

Lorde – Yellow Flicker Beat

І просто не можу не дати відео, де Лорд вживу виконує оту свою Роялс.
Я просто млію від живих ефірів, особливо, коли співак дійсно талановитий, оригінальний та викладається на повну.

Це ж просто незабутнє свято:

Ех…
Ну, раз ми вже пішли на друге коло, то логічно продовжимо з іншими учасницями. Вони вартують того, щоб послухати на Ютубі інші пісні в їх виконанні.

Christina Perri – Jar of Hearts

https://www.youtube.com/watch?v=6FE3xhNeDLM

King Deco – One

Lana Del Rey – Young and Beautiful

 

І-і-і-і….  контрольний

https://www.youtube.com/watch?v=DCxaw6hCZU8

і-і-і-і  закріпити враження

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я