Фотофанія (фотофунія) – обробити фото без Фотошопу

6241

Існують сервіси просто близькі до ідеалу. Є такий сайт Фотофанія (чи фотофунія, як люблять ще серфери шукати). https://photofunia.com/
Ну, припустимо, не дружите ви з Фотошопом (чи нема грошей на нього), щоб створювати прикольні картинки з власним фото. Для чого мучитись? Йдете на ту фотофунію і буквально в кілька кліків дістаєте, що забажаєте, з великого вибору ефектів та антуражу. При чому, можна отримати фото у вигляді листівки, а можна – у вигляді аватару (і навіть анімованого).

От, наприклад, що вийшло з фоткою Чака Норріса  з недавньої новини про нього.

chuck_norris rfPvTky_N1NIsSP1BYNx9A

 

Зберегти своє фотофанівське творіння можна одразу ж – або записавши собі на диск, або опублікувавши в інтернет-галереї, або відіславши комусь на мейл, або навіть замовивши прінт.
І це, повторюю, робиться в кілька кліків.

Фотофанія навіть може розпізнати, де на вашій фотці лице і вписати в заготовку саме його. Наприклад, Гаррі Поттер – індуска:

1QfsqeAORCFz83ht1Hnp8A

Хоч кожна сторінка сайту забарикадована рекламою, але ви можете без будь-якого головного болю поекспериментувати з фотками і швиденько створити, наприклад, прикольну картинку, щоб когось поздоровити такою незвичною вітальною листівкою.

А якщо ж ви відчуваєте в собі сили обробити фото самостійно, то можна це зробити в режимі онлайн, безплатно, без допомоги Фотошопу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я