Іван Дорощук і дівчинка, яку шукали 30 років

3232

Обожнюю власноруч розслідувати в інтернеті якісь взаємозв’язки. Останнє таке дослідження принесло надзвичайно приємні, цікаві результати.

Все почалося ось з цього відео, яке випадково мені потрапило на очі. Я люблю романтичні, веселі фільми казково-фентезійного типу, на кшталт “Willow”. А кліп пісні “Safety Dance” виглядає наче музична вставка з такої стрічки.

Бадьора музичка, прикольні персонажі, середньовічне свято в англосаксонському вілиджі – от би створили таке кіно, подумав я. Ні, такого фільму не існує, але солістом канадської групи Men Without Hats виявився українець! Іван Дорощук (Ivan Doroschuk) – канадець українського походження. Круто!

(Оновлено: на жаль, виявилось, що Іван прихильник Путіна. І моя розмова з ним на цю тему, здається, не надто вплинула на його світогляд. Російська пропаганда працює ефективно.)

Ще мені дуже сподобалось, як вписалась в кліп ота дивна життєрадісна дівчинка. Хто вона така? Чи насправді трохи дивакувата особа? Спроби щось про неї довідатись принесли нульовий результат.
А виявилось, що багатьох людей у всьому світі та дівчинка-лунатичка зачіпила за живе, і навіть була створена окрема група її фанів у фейсбуці.

Safety Dance Louise Court

30 років фани намагались віднайти якусь інформацію щодо дівчинки та її долі, аж поки не довідались, що це Louise Court (зараз – редактор і журналіст Космополітан).

Іван Дорощук і зараз не припиняє активне життя, їздить з концертами по світу, дає інтерв’ю. Ось він у фейсбуці https://www.facebook.com/ivandoroschuk

І, звісно, усюди людей цікавить пісня “Safety Dance” – старий, відомий хіт. Навіть Crazy Frog має переспів


Тепер про місце, де відбувались зйомки. Як дослідили інтернет-слідопити, постановка здійснювалась в околицях і у самому англійському містечку West Kington. Це місце можна проглянути на ГуглКартах. Виявляється, що там дуже мало що змінилося з початку 80-х.
Порівняйте самі:
Розгалуження, де вперше з’являється дівчинка

Трійця входить у містечко – і навіть червона поштова скринька досі на місці

Отам знаходиться площа, де відбувався ярмарок

 

3 КОМЕНТАРІ

    • Ні, ще не бачив. Але, якщо чесно, не люблю давати рецензії на твори знайомих (хоч і віртуально). Якщо захочеться зробити розгром, доведеться себе стримувати 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я