Гра в хованки і Полювання (відгуки на фільми)

934

Гра в хованки (Ready or Not)

Цікавий чорногуморний трилер жахів (ну ось такий жанр виходить) з чудовими колоритними персонажами і акторською грою (Самара Вівінг – просто чарівна).
Зайшло на ура. Якраз те, що потрібно після напруженого робочого дня.
Фільм обігрує тему, коли невістка вливається у нову незнайому їй сім’ю чоловіка, і тут виявляється…
Події розвиваються з хорошою динамікою,  історія не дає нудьгувати, кадри – естетично гарні.
Трейлер категорично не раджу дивитись! Дивіться фільм.

 

Полювання (The Hunt)

Дивне враження від фільму. Ніби вийшов досить оригінальний варіант стандартної виживалки, коли група людей має протистояти одне одному і невідомим силам, що зібрали їх на “арені”. Але тут жанр не дуже вдало стрибає від трилера до бойовика, до чорногуморної комедії і навпаки. Наприклад, у фільмі “Гра в хованки” такий прийом був доречним і добре зреалізованим, а головна героїня викликала симпатію. В цьому ж фільмі все сприймалось огидно, а акторка мене просто бісила своєю кривою пикою.

Фінал – бійка з босом (босинею, босихою?) – пройшов у мене на прокрутці. Для чого так довго, нудно і одноманітно мутузити один одного? Била одна одну, а набили тільки хронометраж. Ну хоч би вже з тих жінок одяг злітав під час боротьби – вже б хоч якийсь інтерес був дивитись це нескінченне борсання.

Врешті, яку глибоку думку хотіли донести глядачу автори – таємниця. А неглибока думка, яка залишилась після перегляду – надто банальна, щоб на це витрачати час.

Ще мене дивує, чому ці відео називають трейлерами? Це ж натуральний спойлер, де, фактично, коротко показаний весь фільм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я