Фільм “До зірок” (Ad Astra)

433

Тут все по-накатаному, як ми звикли – початок інтригуючий, досить цікавий. Потім у глядача все частіше з’являються здивовані питання “Що, що?”, “Для чого це?” і, врешті, “Що ви там курите?”. Кінцівка потонула у нудних драматичних шмарклях та банальних символізмах.
Ну, не знаю… Я хотів би побачити якісну, цікаву і гарну фантастику з якимсь більш-менш глибоким змістом. Хоча можна і з простим, але хоч трохи достовірним, реалістичним в деталях. Замість цього нам підсовують щось похмуре, малозрозуміле, важко філософське з елементами абсурдної фантастики.

Бред Пітт зіграв непогано, хоча для чого він там потрібен? Цілком спокійно можна було взяти якогось невідомого актора з посередніми акторськими даними. Томмі Лі Джонс на своєму місці. Виглядав і грав так, як це потрібно було по сюжету. Шкода його – вже зовсім стара людина.

Томмі Лі Джонс у ad-astra

Космос, планетки, інші спецефекти – без особливих вражень, в межах сучасних досягнень комп’ютерної графіки.

З усіма неправдоподібними бздурами, які показували для того, щоб зробити історію динамічною, можна змиритись, в принципі. Хоча іноді ставало нестерпно – типу, зупинка по дорозі на Нептун, щоб перевірити, що сталося на аварійному кораблі. Та там на гальмування та новий розгін потрібні були б роки!
Історія з вогнегасником, який вбив весь екіпаж – це взагалі сміх просто.
В “Гравітації” хоч були 3D і Сандра Буллок.

Не знаю, що сказати. Любителі фантастики подивляться фільм і без моїх рекомендацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я