Обличчя сучасної поп-культури

1438

Майлі Сайрус – симпатична дівчинка з класним характерним голосом. Напевно, всі її пам’ятають ще по кліпу Wrecking Ball.
Еротична тема часто присутня в її творчості, але в якийсь момент все хороше чомусь має звичку переходити певну межу доцільності та смаку. Що змушує людей, які вже мають широке визнання, отаким чином себе подавати? Талант є, популярність в музиці та кіно є, гроші, напевно, теж – і тут, бац – ні сіло, ні впало:

Miley Cyrus

Це кадр з кліпу, який, якщо не помиляюсь, знімався і в Україні (для проїзду на авто використали один з київських мостів).
Я не сперечаюсь, попа класна. І попи загалом навіть формою дещо подібні на стилізоване сердечко, про яке йдеться у пісні. Ну, але нехай вона тоді буде повноцінним учасником сюжету. Пропишіть попі роль в сценарії, дайте проспівати куплет. Нехай люди задумаються над тим, якими вони часто бувають корисливими і бездушними.

Те саме з вибором пісень. Подруга Майли – теж відома співачка – Аріана Ґранде хворіє на подібну хворобу: шикарні дані (зовнішні та вокальні), а співає якісь примітивні козлячі концерти з вигуками і придиханнями.
Можливо, це все лише чиста прагматика – суто для заробляння грошей, для окучування найбільшої аудиторії? Ну, як собі хочете. А для душі можна заспівати, наприклад, щось типу такого:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я