Книги – Гаррі Поттер

4343

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії
Гаррі звалив на свої плечі таємниче, небезпечне і майже нейздісненне завдання: знайти і знищити решту Волдемортових горокраксів. Ще ніколи Гаррі не почувався таким самотнім, а його майбутнє ще ніколи не здавалося йому таким похмурим…
У цій заключній і чи не найяскравішій зі всієї поттеріани книзі Дж. К. Ролінґ дає довгоочікувані відповіді на багато запитань. Її захоплююча манера оповіді з численними несподіваними сюжетними поворотами дарує неймовірну насолоду мільйонам читачів – тих, які трималися з Гаррі аж до самого кінця.

переклад з англійської Віктора Морозова
Обкладинка: Владислав Єрко
(Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2007)
ISBN 978-966-7047-70-2, сторінок: 640


Гаррі Поттер і Напівкровний Принц“Гаррі Поттер і Напівкровний Принц”.
Гаррі дорослішає, на нього чекає новий навчальний рік в Гоґвортсі – нові вчителі, нові пригоди, нові загадки. 
Перше кохання Гаррі, ще одна втрата близької людини, правда про Напівкровного принца, все це чекає Гаррі на шостому році навчання в школі магії і чародійства – Гоґвортсі. 

Боротьба з темними силами стає все складнішою, Лорд Волдеморт нарощує свої сили і, здається, скоро буде святкувати перемогу.

переклад з англійської Віктора Морозова
Обкладинка: Владислав Єрко
(Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2005)
ISBN 966-7047-29-6, сторінок: 576


Гаррі Поттер і Орден Фенікса“Гаррі Поттер і Орден Фенікса”. Гаррі з нетерпінням чекає закінчення канікул і початок п’ятого навчального року в Гоґвортсі. Юний чарівник страждає від самотності, а жарти та насмішки Дурслів стали зовсім нестерпними.

До цього ж він впевнений, що Волдеморт відновив свої сили і знову розпочне свої спроби вбити Гаррі. На вас знову чекають захоплюючі пригоди, жорстока боротьба, вірні друзі та чарівний світ Гаррі Поттера.

переклад з англійської Віктора Морозова
Дизайн обкладинки: Владислав Єрко
(Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2003)
ISBN 966-7047-42-3, сторінок: 815


Гаррі Поттер і келих вогнюГаррі Поттер і келих вогню“. У Гаррі попереду четвертий рік навчання в школі магії і чародійства – Гогвортс. Нові закляття, нові зілля, нові предмети, нові вчителі, все це вже знайоме Гаррі. Але в школі оголошується приголомшлива новина: в цьому році буде проходити Тричаклунський Турнір, і звичайно, кожен захоче прийняти в ньому участь. Але для когось цей Турнір стане смертельним…

Публікація: Блумсбері Паблішинґ, 8 липня 2000 року
Публікація українського видання: 2 січня 2003
Видавництво: А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га
ISBN: 966-7047-40-7. Кільк.стор.: 672
Дизайн обкладинки: Владислав Єрко, Бариба Віктор
Переклад: Віктор Морозов (розділи 1-20), Софія Андрухович


Гаррі Поттер і в'язень АзкабануГаррі Поттер і в’язень Азкабану“. Після насмішок Дурслів Гаррі іде з дому. Він сідає в чарівний автобус, де взнає про Сіріуса Блека, який сидів в Азкабані за вбивство 13 чоловік і втік з Азкабану цього року. Плюс до цього, Гаррі почув розмову Моллі і Артура Візлі, в якій вони обговорювали втечу Блека з Азкабану.
В Гоґвортсі з’являється новий вчитель із Захисту від Темних сил – професор Люпин, який був знайомий з батьками Гаррі і навіть з самим Сіріусом Блеком. Відкриється таємниця Ронового щура, який в подальшому дуже змінить життя Гаррі.

Публікація: Блумсбері Паблішинґ, 8 липня 1999 року
Публікація українською мовою: 10 травня 2002 року
Видавництво: А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га
ISBN 966-7047-36-9, Кільк.стор.: 383
Переклад: Віктор Морозов
Дизайн обкладинки: Владислав Єрко


Гаррі Поттер і Таємна кімната - обкладинка“Гаррі Поттер і Таємна кімната”. Після подій, зв’язаними з філософським каменем, життя Гаррі проходить в спокійному темпі – він приїжджає в Гогвортс і починає свій другий навчальний рік, але одного разу він почув дивний голос із-за стін, який просив крові і смерті. Але на жаль ні Герміона, ні Рон цього голосу не чули. В цей час професор із Захисту від темних сил організовує клуб дуелянтів, де виявляється, що Гаррі вміє говорити мовою змій, а цим даром володів сам Салазар Слизерин. Після цієї пригоди всі ученики почали уникати Гаррі, а після того, як почались напади, неприязнь учнів до Гаррі стала ще більшою. Далі Гаррі має зробити подвиг і всіх врятувати!!!

Публікація: Блумсбері Паблішинґ, 2 липня 1998 року
Публікація українського видання: 2 травня 2002
Видавництво: А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га
ISBN: 966-7047-34-2. Кільк.стор.: 252
Переклад: Віктор Морозов
Дизайн обкладинки: Владислав Єрко


Гаррі Поттер і філософський камінь - обкладинкаГаррі Поттер і філософський камінь” – перша книга про Гаррі Поттера. Тут Гаррі взнає, що він чарівник. Вперше потрапить в Гоґвортс. Познайомиться з Роном Візлі та Герміоною Ґрейнджер. У Гаррі починається новий етап в житті. Але крім друзів у Гаррі з’явлються і вороги – Северус Снейп, майстер чарівного зілля, і Драко Мелфой, ровесник Гаррі зі Слизерину. Але вони навряд чи можуть зрівнятись з головним ворогом Гаррі – Лордом Волдемортом. Тим самим, що «нагородив» Гаррі шрамом і вбив його батьків.

Публікація Блумсбері Паблішинґ: 30 червня 1997 року
Публікація українського видання: 13 квітня 2002 року
Видавництво: А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га
ISBN: 966-7047-39-3. Кільк.стор.: 319. Формат: 80/100*16
Переклад: Віктор Морозов
Дизайн обкладинки: Владислав Єрко