Я махав Львів. Уа

2551

Як часто це буває, чисто випадково втрапив на львіський сайт, що пропонує розробку сайтів – а я дуже любив в свій час проперчити чергову “студію веб-дизайну, що пропонує якісні сайти за найнижчими цінами”. І зараз не можу стриматись.
Отже…

yamahav

yamahav.lviv.ua
Якщо мені не зраджує зір, то я бачу домен “Я махав”, який у перекладі з гопсько-батярської мови означає, м”яко кажучи: “Я трахав”. Слово lviv після такої заявки створює психоделічну картинку в моїй уяві.
Напевно хтось з тих двох авторів сайту колись зареєстрував такий домен для власного підліткового самовираження, але успіхів у його наповненні контентом не досяг і вирішив підлаштувати під “розробку сайтів”.
Мою здогадку про друге життя домену підтверджує і логотип: “YAMAHAV 2.0” – тобто, друга версія.
Хоча, можливо я сильно помиляюсь, і логотип свідчить лише про неприязнь хлопців до поняття Web2.0 чи про кількість зваблених дівчат (інтригуюче, при цьому, було б побачити версію 2.5).
Що сподобалось: ціни на рзробку сайтів не демпінгові (типу, кілограм сайтів за 50 грн.), а цілком справедливі – 300-400 баксів.

На роботу розробників сайтів надихає та благословляє напучування Льва Толстого: “Ніщо так не спотворює розуміння мистецтва, як визнання авторитетів.” Цим реченням вони, очевидно, застрахувались від негативних емоцій, пов”язаних з моїм оглядом. Адже я дійсно ніяк не второпаю, про яке мистецтво йде мова: про вульгарну романтичну тінь від точкового джерела світла поза логотипом, про помаранчеві сліди від апельсинового соку, розмазані по сторінці, чи про дві рекламки елементарного вигляду, подані як взірці “послуг дизайну”? Ні, ні – визнання авторитета не буде – мистецтво збереже цнотливу неспотвореність.

Освоївши прикольні ефекти з готових модулів jQuery, звичайно можна забути про SEO, про зручність навігаційної структури сайту, і використати все по максимуму, не переймаючись, що в когось скріпти можуть бути відключені.

Портфоліо виконано у такому стилі, що не відрізниш, де зразок зображення, а де перелік робіт. Ну, що ж, п”ять-шість зроблених сайтів (і досить непровальних, треба сказати) у портфоліо – це вже причина, щоб зорганізуватись у студію веб-дизайну.
Бажаю хлопцям успіхів. Раджу змінити домен, поменше використовувати скріпти і створити хоч елементарну форму відправки повідомлень в контактах (воно й так не буде працювати, але виглядатиме солідніше).

12 КОМЕНТАРІ

 1. Не тямиш ти нічого. Читати треба Yamaha v2.0. То такий сеомаркетинговий трюк. І “Ямаха” не причепиться, і з пошуковців по запиту “yamaha у львові” будуть приходити. 🙂

 2. А чого ти тінь від точкового джерела так образив, вульгарною обізвав? 🙂
  Та й “апельсиновий сік” мені сподобався.
  Ти дуже строгий 🙂

 3. Та ну строгий 🙂 OOHFIRO з віком сентиментальний стає 🙂 Міг би і жорсткіше.

  Мдя.. А мене візитки і “Дизайн логотипів у стилі web 2.0” “сподобалися” 🙁

 4. може ти мені поясниш, що таке “стиль web 2.0”?
  бо такі рекламки я дизайнив ще років 15 назад в газеті

 5. О, знайшов переклад доволі непоганої статті на цю тему:
  designformasters.info/posts/web20-design/

  Оригінал:
  webdesignfromscratch.com/web-design/web-2.0-design-style-guide.php

  web 2.0 – це комплекс всього, а “логотип в стилі w2” – це просто відмазка, щоб запхати клієнту примітивну фігню.

 6. Ну, багато статей того ж Нільсена ще в кінці 90-х писані були, а актуальність не втратили.
  Та і поняття “сучасний” я не вживав 🙂
  Виявляється термін “web 2.0” з’явився ще в 1999 році 🙂

 7. сам термін так – може бути…
  але як стиль – вільний простір, окрема область під лого, триде, відображення – вже з повальним пришвидшенням інтернету ввійшла (а до декого тільки доходить 🙂 )

 8. Ну так чим та стаття не сучасна чи не описує веб 2.0?
  Будь-який стиль не стоїть на місці, дошліфовується, якісь алементи стають йому притаманні, інші зникають. Але стиль залишається стилем.

 9. до статті претензій нема
  просто цей стиль не є знакою сучасного (модного) дизайну, як багато хто хоче видати

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я