Виставка котів у Львові 2009

Побував я на виставці котів, яка 3-4 жовтня 2009 року проходила у Львові.

“Виставка котів Львів 2009” (як шукають в інеті) являє собою досить сумне дійство. Перше, що мене засмутило, – величезна черга, яка простяглася від тротуару Пекарської до самої каси в приміщенні Ветеринарної Академії (хоча потім черга зовсім розсмокталася). Втрачати десяток хвилин намарно я не збирався, тому застосував старий прийом “губи бантіком, ліцо кірпічіком” і пошурував просто повз контроль всередину корпусу.

Клітки з котами були розташовані низько, напевно, щоб дітям було зручно дивитись, але, як правило, хтось з дорослих нахилявся поперек і закривав собою весь пейзаж. Тварини були сонні і нудні. Більшість з них сиділи задом до глядачів. Деяких закрили в поліетиленових завісах – практично нічого не було видно.
Час від часу публіка пожвавлювалася, коли хтось з власників виносив свого кота “в народ”. Не розумію, чому не давали погладити котів? Нафіга взагалі така виставка – ні подивитись, ні помацати… А вхід не з дешевих – 15 грн.
Ціни на участь у виставці, ціни на вхід, присутність реклами торгівельних компаній дивно контрастували з загальною убогістю проведення виставки. Оформлено все було просто жахливо (м”яко кажучи), не було жодного інформаційного матеріалу про виставку, сайт УФО, який заховався від пошуковців, говорить сам за себе http://lvivufa.ho.com.ua/. Я б порадив для котячого сайту тему: продвижение раскрутка сайта.

Котики, звичайно, класні милі тваринки… навіть сфінкси… Уявляю, що робилося б на такій виставці, якби я приніс туди свого десятикілограмового Зевса і дозволив його погладити… Але, на жаль, його вже гладять у котячому раю (я сподіваюсь)…

Оновлено: додав відео з виставки котів. Фотки з коментарями залишив.

Виставка котів у Львові 2009

Тіснувато… З вікон періщить світло – проти сонця нічого не видно.

Виставка котів у Львові 2009

Потужний інформаційний стенд виставки.

Виставка котів у Львові 2009

Красавелло…

Виставка котів у Львові 2009

Красавелла…
(дівчинка нагадала мені Луну)

P.S.: рекламу виставки на своєму сайті прошу вважати компенсацією за неоплачений вхід

Цей запис має 7 коментар(-ів)

  1. горошок

    хочеш, візьму тебе на виставку собак! там набагато цікавіше +безкоштовно.. =)

  2. OOHFIRO

    А виставки хом”ячків нема?

  3. горошок

    всі хом”яки подохнуть до початку виставки, це не рентабельно=Р

  4. Prubluda

    Треба було свою Люську туда взяти.

  5. OOHFIRO

    Додав відео до виставки котів.

  6. Анонім

    @OOHFIRO
    А коли виставка собак?? І де??
    П.С.Дякі))

  7. OOHFIRO

    І де ті рекламодавці з котячими і собачими кормами? 🙂

Коментарі закриті.