Ікс фактор 5 сезон 2014 – 1 прямий ефір

4218

Завтра вже буде другий прямий ефір Ікс-фактору 5 сезону, а я лише зараз пишу свої відгуки про перший. Підбір учасників цього року непоганий, є за кого повболівати. Дуже цікаво, хто виграє Ікс-фактор-2014.

oksana-marchenko-2014-1efirТрохи недобре для інтриги, що нема явного аутсайдера, чи фріка, чи якоїсь неприємної для мене особи, але це лише змусить зосередитись на виступах.

Отже, за давньою традицією, спершу – про Оксану Марченко та її вбрання. Оксана помітно обважніла за останні роки. Це нормально, але я не можу не звернути увагу.

Подивіться, який біцепс. На щастя, проглядаючи відео, цього не помітно, бо… бо помітно лише груди.

Груди в Оксани – чарівні. Бо лише чарами можна пояснити їх незмінну правильну форму з року в рік та в різних сукнях (без ліфчиків). Вже приїлись вони. Шкода, що з цицьками не можна так часто експериментувати, як із зачіскою, наприклад.

плаття Оксани МарченкоЧерговий комплімент тим, хто створює плаття для Оксани Марченко. Треба мати великий талант, щоб так різноманітно показувати найкращі сторони фігури і приховувати всі інші. Цього разу Оксана була бадмінтонним воланчиком, і мені важко уявити, як можна ходити, дихати і розмовляти з такою стягнутою діафрагмою.

Форма сукні Оксани, її колір та орнамент мені сподобались. Зачіска вдало пасувала до сукні. Замість хрестика просився якийсь кулон (для чого ця показна набожність?). Туфлі на відміну від легенького воланчика вийшли громіздкі та скидались на копита.

Оксана Марченко дістає 4 з плюсом.

Тепер про учасників Ікс-фактору: хто як виступив і кого вигнали з першого ефіру.


Усі лінки клацоспроможні – дивіться одразу тут без переходу на Ютуб.

1. Влад Павлюк (відео). Голос у Влада шикарний, а от пісню йому підібрали з бабусиної скрині. Нафталін плавно кружляв сценою, як сніг, поки Павлюк співав Besame Mucho. Особливо дивно було бачити неприродно дитяче обличчя Влада. Що це за бесамемучо з нього зробили? Де бесамеМачо? Не креми, пудри і вищипані брови тут просились, а змучений погляд, кількаденна щетина і аромат тютюну. Правильно Дорн вказав на самолюбування співака, бо як ще себе можна вести з таким макіяжем? Певна самозакоханість має бути присутня, але без солодкавості, з долею сарказму, авантюризму та нахабності – як у Преслі.

2. Іра Василенко (відео). Сосєдов, очевидно, згадав приказку, що співати і танцювати треба так, наче ніхто не чує і не бачить. Тому він від душі кривлявся і жестикулював у своєму суддівському кріслі, хіба що не вискакував з нього. В Іри вийшов чудовий номер. Класний голосочок і артистичні дані дозволяють їй створювати цікаві вистави. Із задоволенням подивлюсь і послухаю ще. Але… коли Іра зі своїми обцасами вистрибнула на машину, в мене аж щелепа відвисла і серце захололо. Кондратюк! Це ефектно, але ж реально небезпечно. Ото б міг бути номер в прямому ефірі, якби вона послизнулась на бампері.

3. Кирило Каплуновський (відео з ютуб). Гарна постановка. Спів трохи плаский, як на мене. Не було об’єму, глибини. Але критикувати особливо й нічого. Видно, що Кирило сильно хвилювався. Сподіваюсь, що він прийде до тями в наступних ефірах.

4. Ray band (відео). Рей Бенд зробили подарунок Сосєдову і залишили Ікс-фактор, як згодом виявилось. Пісня про сосєда, кларнет і трубу – теж з бабусиної скрині, і на відміну від попередніх експериментів вуличних музик цей виступ мені не сподобався. Не зазвучали вони разом.

5. Санта Данилевича (відео). Скуто і важко. Голос в Санти приємний і цікавий, а емоцій не передав. Тут з Земфірою конкурувати практично неможливо. Її лондонський дощ – це шедевр, простий на перший погляд, але дуже багатий на деталі та відтінки. Погоджуюсь з Сосєдовим – “це небо, треба літати”.

6. Тріо Екстрим (відео). Адажіо? Серйозно? Кгм… Ну, нехай, задля експерименту… Окремо хлопці співали непогано. А як починали разом, то хотілося вуха затикати. Вірніше, хлопці так і продовжували співати окремо – кожен сам за себе – але вже одночасно. Що ж це за адажіо, коли співаки намагаються перекричати один одного? Катамадзе похвалила хлопців за цей “розклад голосів”, а мені різало слух.

7. Артур Логай (відео). Містер Beggin вийшов, як мама прописала. В даному випадку, мама – це Ніно Катамадзе. Чудовий номер, який опирався на дуже вдало підібрану пісню. Це особлива пісня для особливого виконавця. Звісно, що до голосу та вокалу Артура багато претензій, але такий виступ – динамічний, емоційний – дивитись було дуже цікаво. “Был секс”, – як сказав Сосєдов.

8. Дмитро Бабак (ютуб). Знову щось темне, депресивне… Заспівав Дмитро гарно, але для мене його виступ злився з виступом Каплуновського в якусь одну трагічну історію. Але ж це працює! За це голосують.

9. Олеся Матакова (відео). Я не чув цієї пісні раніше – не знаю, як вона мала звучати в оригінальному виконанні. Але, видається, що співати наживо такі рулади надзвичайно важко. То для чого вибирати такі пісні? Олеся старалася, як могла, але я б не сказав, що номер мені сподобався: явні проблеми з вокалом, явний перебір з тілами на сцені.

10. Влад Ульянич (ютуб). Чорно-біла трагедія Каплуновсього і Бабака дістала своє продовження у виступі Ульянича. Доходило навіть до істерики. В такому стані вже співають не “Відпусти”, а “Відчепись”. Влад і близько не пережив того, про що співав Вакарчук, але теж проспівав про щось своє, що теж непогано. Здається, він занадто зарозумілий, і на протистоянні з Дорном, прогнозую, з’явиться скандальна інтрига на шоу.

11. Дует Типажі (ютуб). Мені важко описувати враження від чоловічого вокалу. Наприклад, Ірина Білик має гарний жіночий голос, і цю пісню вже лише за це можна слухати. А коли її виконують двійко хлопців, та ще й не дуже вдало і з незрозумілою постановкою, то мої коментарі не будуть позитивними.

12. Валерія Симулік (ютуб). Дуже класний, кольоровий голос в дівчинки. Але нафіга Дорн дав їй цю пісню? Абсолютна дисгармонія звуку і зображення. Якщо не дивитись на екран, то можна уявити рок-діваху, яка співає караоке в барі. “Ві ар зе чемпіонс” у її виконанні навіть з неправильно підібраною тональністю звучить хоч і не надто енергійно, але брутально. А відкриваєш очі – і бачиш отакенну! посмішку на милому дівочому личку – ну просто добра фея з крильцями.


Як вже відомо, Влад Павлюк та Рей Бенд були змушені виконати пісні за життя. Рей Бенд були живіші та й співали українською – молодці. Влад продемонстрував хороший вокал. Ніколи б не подумав, що всі вони опиняться серед найгірших за надісланими смс.

Все ж дівчата в нас люблять трагічних хлопців, а не щасливих і веселих.
Ray band вибули з першого прямого ефіру X-фактор 2014.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я