Україна має талант-2, четвертий півфінал, відео-онлайн 07.05.2010

1102

Отже, четвертий півфінал (полуфинал 4) і мої враження від перегляду відео онлайн передачі другого сезону шоу “Україна має талант!” на телеканалі СТБ  (відеоролики з ютуба додав).

Оксана Марченко витягнула напевно найгіршу сукню зі своєї скрині. Блискуча чорна тканина підкреслює округлий животик (знову відвідувачі почнуть цікавитись, чи ведуча вагітна), асиметричне розпушення знизу занадто низьке, щоб закрити живіт, і занадто коротке, щоб закрити ляжки, які потворно напружились від стояння на високих обцасах. Ну, страшенно негарно Оксані стояти навшпиньках. Вона ж не така вже й маленька. Для чого її штучно підвищувати?.. Контрастний верх просто покраяв тіло Оксани на шматки і випер силіконовий ліфчик. А якщо дивитись тільки на голову – то все дуже симпатично.

01
Шоу-група “Андеграунд” представила шоу солдатиків незнамо-якої-армії. Сама ідея слабенька, але кілька моментів все ж було непоганих, коли танок виглядав не дуже нудно.

02
Евелін Рафанумезама сподобалась тим, що вдало представила українську культуру. Так – вона справжня україночка. Пісня про маму і чорнобривці була емоційною, чуттєвою. Але якість співу мені не сподобалась. По тексту пісня їй, звичайно, підходить, але не розкрила Евелін, а скорше закрила.

03
Коли я почув, що виступатиме Тетяна Балахніна, то вже був готовий писати критичні слова про те, що вправи на гнучкість – це не талант. Але Тетяна приємно вразила своїм номером.  От це я розумію – прогрес в роботі над виступом. Східна містика підкріпилась дійсно шаленою гнучкістю та артистизмом. Такий номер можна було б сміливо вставляти окремою сценкою у фільми про Сіндбада.

І абсолютно незрозумілою є для мене дії журі, коли вони фактично за похвалою просто тупо валили Тетяну – то, бач, занадто сердита, то не ясно, яка перспектива… Це мене насторожило, особливо зважаючи на наступні події, коли вони, як на мене, відверто просували іншу учасницю.

 

04
Дуже шкода, що ансамбль Чіп не мав часу підготувати щось оригінальне, бо у півфінал вони потрапили за три дні до ефіру замість музиканта, який відмовився. Це просто ідеальний колектив для розваги на весіллі.

05
Абібє Тахтарова танцювала східний танець. Прекрасний костюмчик, гарний антураж, вдало підібрана музика, класний, цікавий танок, гарна юна виконавиця – молодець.

06
От саме Анастасія Крутікова викликала в журі завчасну демонстративну підтримку. А ж виступ був дійсно хорошим – і артистичним, і майстерним.

 

Дівчина літала над сценою, чіпляючись за обруч різними частинами тіла. Звичайно, у чоловіка є більше можливостей зачіпитись, але й так було все дуже гарно. Ну, про це і треба було журі казати, а не постійно потім протягом передачі триндіти про те, що вони будуть голосувати за Анастасію, прямо впливаючи на глядачів.  Це так само несправедливо до інших учасників, як несправедливо в рекламі шоу постійно показувати скрипаля.
Нечесно! Я протестую!

07
East Side B-Boys прекрасно підготувались і видали дуже класний брейк у вигляді спектаклю. Хотілося уважно дивитись і спостерігати за складними трюками (чи як там це називається). І коли режисер під час виступу починав показувати реакцію журі чи глядачів в залі, то я навіть грубо лаявся.
Ну, і плюспіцот за те, що “засадили” журі за решітку. Дуже прикольно було спостерігати, як Яма, Фролова і Кондратюк дають свої оцінки наче з клітки. Щось в цьому було феєричне.

http://www.youtube.com/watch?v=EqtEqleWAZs

08
Юрій Нестеров  придумав чудовий номер – стрибки на батуті (а-ля Цирк дю Сюлєй) і жонглювання. Це все зв”язав артистичною сценкою. Я вважаю, що це найкращий виступ в цьому півфіналі. Дуже сподобалось – живенько так, захоплююче, без помилок – аж дивно. Супер!

09
Дует “Справжні” вирішив вдосконалити свої костюми і, можливо, трішечки текст пісні. Все інше – посмішки, музику і романтику залишили, як було. Ну і дійсно, для чого псувати хороше кращим? Дівчата у захваті.

10
Сергій Капранов будував під собою піраміду зі стільців. Я йому дуже вдячний, що він не впав. Бо це був би грандіозний, епічний феіл в прямому ефірі. Молодець, що з шахти прагне вилізти на висоту, але мені таке дивитись ще раз не хочеться.

————

А в результаті півфінал 4 шоу Україна має талант-2 отримав таких переможців:
Сергій Капранов (шок…. зрештою, і президента вибрали та само – голосуванням за свого)
Журі вибирало між Нестеровим та Іст Сайд Бі-Бойз. Керуючись напевно більше продюсерськими мотивами (на кому більше можна заробити) журі вибрало танцюристів.

6 КОМЕНТАРІ

  1. Я хотіла би виразити незадоволення стосовно одностайного вибору жюрі минулого разу, так як всі хто бачали повітряний номер Владислава Дробинко були вражені, і цей хлопець заслуговує на фінал. Стосовно сьогоднішньої 10-ки я знову не погоджуюсь з вибором суддів, бо жонглер показав дуже цікавий і незвичний номер. Пора змінювати склад жюрі!

  2. Юрій Нестеров – пожонглював, пострибав, пожонглював, пострибав і т.д. (одночасно це робити рівень не тот) Номер нагадує вислів: в Києві бузина, а на городі дядько.

  3. Музиканти зі співаками теж лажали – не могли одночасно всі сім нот озвучити. Рівень не той.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here