Вже можна купити ДВД “Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії”

1060

Фанам Гаррі Поттера, думаю, зайвий раз нагадувати не треба – ДВД з фільмом “Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії” (першу частину) вже можна купити.

Гарри Поттер и Дары смерти. Часть 1 (2 DVD) (2010)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2 DVD)
(додаткові сцени)
Мови: російська, українська, англійська
90 грн.

Особливу цікавість викликає видання з двома дисками. Там є сцени, що не увійшли в офіційний варіант стрічки. І ці фрагменти дуже цікаві, своєрідні.

У вирізаних фрагментах можна побачити, як Гаррі розмовляє з тіткою, як смертежер блукає кімнатами, як Рон і Герміона проводять час на березі озера. Рон несміливо намагається доторкатися до дівчини, але, чесно кажучи, добре, що цей епізод вирізали.
Також є непогана сцена з трійцею, що перевтілилась у дорослих, у Міністерстві Магії. Мені взагалі у фільмі найбільше сподобався саме той відрізок часу, коли замість дітей ролі грали дорослі актори.

Организовать праздник детям можно не только с помощью персонажей из Гарри Поттера, но и пригласив в гости Спайдермена, Алису, Питера Пена и других персонажей сказок и фэнтези-историй. Правильная организация детских праздников поднимет настроение не только детям, но и взрослым. Пираты, клоуны, индейцы, ковбои придадут вечеринке экзотический колорит, не причинив помещению повреждений, а детям и родителям неприятности.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я