Відвертий Цезар і клініка Куспись

2407

Ех, заскучав я за рідним Львівнетом… Що ж там робиться? Як зміни торкнулися львівських сайтів на десятому році двадцять першого тисячоліття? Невже я ніколи не побачу жовті тексти на синьому фоні, логотипи в три-де, що обертаються, та не почую набридливі міді-звуки при завантаженні?…

Ну-ну… Подивимось на свіжину…

Юридична фірма «Цезар»
“Переплачуєш податки – обкрадаєш сім’ю” : отаке гасло кидається в очі серед вітального тексту. Дуже актуальна тема, треба сказати. Це мені подобається. Щоправда, трохи вище, у шапці сайту, я бачу повну версію вислову, що починається словами: “Не платиш податки – обкрадаєш державу…”, але ситуація в державі така, що обкрадання держави вважається ледь не доброчесністю… Тому обкрадання власної сім”ї звучить набагато хвилююче для відвідувача.
Дизайн сайту простий, гармонійний. Зліва зображений Цезар, що протистоїть львівській Податковій, яка боязко відхитнулася від нього праворуч.
Інформаційного наповнення дуже мало. Особливо зацікавив мене пункт Офшори. Ну, але, знову ж таки, інформації практично нуль. Якщо ви не можете розповісти клієнтам, що таке офшори і з чим їх їдять, то може ви самі не дуже добре орієнтуєтесь в темі?

Оновлено: приємно, коли правильно реагують на критику – на сайті Цезар додали досить багато інформації про офшори.

Юридична клініка адвоката Світлани Анатоліївни Куспись
kuspysklinika.com.ua
А в клініку взагалі-то ходять тільки хворі люди… Чи слово “клініка” вжито, як “прояв хвороби”? Тобто: юридична хвороба Світлани Куспись. Так треба розуміти?
Вибори давно пройшли, а на сайті і досі партійна агітація. Не сумнівався, що суміщення політики та бізнесу – це частина клінічної картини країни. І цілком нормально вже сприймається, що в тексті “Куспись” межує з використанням слова “Куспісь” – як символ загальної плутанини.
Ролик з дітьми, голубами, хрестиками в руці, мегапафосними порожніми словами і занудженою масовкою, що сонно вдивляється у годинник – це все складова клініки, хвороби, що змушує людей займатись речами, які вони робити не вміють та й не дуже хотять. Сподіваюсь, у юридичній сфері все більш вдало і професійно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я