Туніс – найкраща країна для відпочинку цього літа!

1045

Відпочинок в Тунісі задовільнить найвибагливішого туриста із середнім достатком. Туніс – це тепле, сухе повітря, чисте море та недороге готельне обслуговування. Влітку середня температура у країні коливається від 22 до 35 градусів тепла, а м’який субтропічний клімат створює ідеальні умови для вдалого відпочинку.

Майже 95 відсотків жителів Тунісу – це араби, тому і офіційна мова країни – арабська. Переважно усе населення розуміє англійську та французьку, але, навіть не знаючи жодної з мов, якими розмовляють жителі Тунісу, можна легко порозумітись за допомогою жестів.

Населення країни привітне і дружнє. Тут відсутній ісламський радикалізм країн Близького Сходу і немає масових заворушень, як у Туреччині та Єгипті.
Липень та серпень – це найгарячіший туристичний період. І в Туніс з’їжджаються туристи зі всієї Європи. Саме у цей період ціни на проживання та відпочинок загалом зростають. А у вересні починається друге відпочинкове дихання, але вже за помірніші ціни.

Євро та долари можна обміняти на місцеву валюту майже в будь-якому готелі. Один туніський динар дорівнює майже п’яти українським гривням. Усього за 10-20 гривень ви можете доїхати до найближчого міста, щоб побувати на екскурсії або відвідати тамтешні ринки, заповнені недорогими товарами та сувенірами.

Туніс є країною багатьох археологічних та історичних пам’яток. Тому, збираючись на екскурсію або на прогулянку містом, прихопіть фотоапарат чи відеокамеру.
Для людей, які люблять море, сонце та пісок і мають обмежений бюджет, Туніс – це ідеальний вибір для відпочинку. Не зволікайте, звертайтесь в туристичне агентство вже зараз і подаруйте собі хороший настрій та здоров’я на цілий рік!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я