Батьківський контроль в інтернеті

2346

Одна з найбільших проблем в інтернеті – це майже відсутня можливість батьківського контролю за тим, що робиться з дитиною. В повсякденному житті батьки, якщо це порядні батьки, завжди на сторожі інтересів та безпеки своєї дитини. І йдеться не тільки про фізичну сторону питання, а й про моральну. А якщо зважати саме на вплив інтернету, то турбота батьків про моральне, психічне здоров’я своїх нащадків виходить на перший план.

антипорно

Нікому у здоровому ґлузді не спаде на думку запрошувати в гості до родини брутальні компанії з випивкою, наркотиками, матюками, вульгарними розповідями. В інтернеті дитина без нагляду легко може опинитись саме у такому середовищі. В реальності батьки не допустять спілкування з кілером, бандитом чи жорстоким хуліганом, але в інтернеті, зокрема, в комп’ютерних іграх дитина спілкується саме з такими типами або навіть сама виступає в такій ролі.

Окреме питання – еротика і порнографія. Є різні тлумачення цих термінів. Але загалом еротику пов’язують з чимось прекрасним, інтимним, ненав’язливим, що не спричиняє агресію. Порнографія ж може викликати збочене відношення до сексу, що не містить нічого, крім тваринного бажання задовільнити хіть. Для людей, що мають тривалий статевий досвід, порнографічні матеріали не становлять особливої небезпеки, але для дітей та молоді вона може прищепити поганий смак і навіть відразу до сексу.

На сьогодні, існують певні антипорно механізми, які можуть допомогти батькам відгородити дітей від шкідливого вмісту інтернету. Один з дієвих способів контролювати адреси сайтів, на які буде заходити дитина – прописати сайти в спеціальних програмах, які контролюють мережевий трафік. Опція батьківського контролю, зокрема, є в антивірусі Касперського. Ще один спосіб протидії порнографії онлайн передбачає створення сайтів-пасток. Ці сайти активно розкручуються за типовими запитами, за якими шукають секс-контент (зокрема, дитяче порно), а насправді видають інформацію, яка покликана розповісти про шкідливість відвертого порно для молодої людини.

4 КОМЕНТАРІ

  1. З однієї сторони, що заборонене, воно найбільше смачне. З іншого боку, малих дітей можна штучно обмежити завдяки програмкам, а старшим з 17 вже хай дивляться.

  2. Часом справа і не у віці – я одного разу побачив таке бридке… що потім сексу довго не хотілося. 🙂

  3. В реальному світі дітей від загроз та небезпек захищають самі батьки. В світі Інтернету батькам зробити це допоможе онлайн-служба Aplas, яка надійно захищає неповнолітніх дітей від згубного впливу шкідливих сайтів, порнографії та недобросовісної реклами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here