З історії взуття

1452

Захист ніг – це перша причина виникнення такої важливої частини гардеробу людини, як взуття. Та з часом взуття стало не тільки елементом захисту, а й показником стилю. Зараз цей винахід став невід’ємним атрибутом кожної цивілізованої людини, адже раніше взуття було доступним лише забезпеченим людям та владним верхівкам.

Існує різноманітна кількість видів взуття: anabell-shoes.com.ua, матеріалів для його виготовлення, декоруючих елементів. А кілька століть тому був вибір лише між онучами із ведмежої шкіри, сандалями із пальмового листя чи папірусу, або ж туфлями із очерету чи дерева.

Найвибагливіший покупець підбере собі пару за власним смаком. Достатньо просто зайти до взуттєвого магазин і придбати те, що до душі припало. Та якщо для декого шопінг – це ще та проблема, то можна просто зайти… в інтернет і замовити собі взуття там. Не потрібно стояти в черзі, а просто оформити покупку кількома кліками мишки.

Варто відзначити увагу стародавніх грецьких шевців, котрі помітили анатомічну різницю правої і лівої ноги. До них взуттєва пара шилась з однакових лекал. І пошиття однієї пари коштувало не дешево, таку розкіш могли собі дозволити лише заможні люди.

У наш час дивно буде побачити людину без взуття на вулиці. А от у Стародавньому Єгипті взуття дозволялось носити лише фараону та його наближеним. Дружина фараона до цього списку не входила, тому була змушена ходити босоніж.

На сьогодні різноманітність кольорів взуття вражає. Скромніше було у римлян: чоловіче – чорне, жіноче – біле. Для урочистих випадків дозволялося взуття червоного кольору, прикрашене перлинами та вишивкою. У Середньовічній Європі модним стало прикрашати взуття дзвіночками. Один із королів видав навіть закон про те, що вся знать повинна ходити лише у такому взутті.

Мода не стоїть на місці, тому хто зна, якими новими модними тенденціями порадує нас завтрашній день.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я