Твердотільний SSD-накопичувач Vertex 4

1334

ocz_vertex_4Хард у мене невеликий і я регулярно стикався з проблемою відсутності вільного місця. Ну, а крім додаткового об’єму хотілося ще й більшої швидкості  (скорше, якраз більше хотілося швидкості).

Тому я вирішив вбити двох зайців і купив SSD OCZ Vertex 4 на 128 Гб для встановлення операційної системи та програм. Від звичайних хард-дисків твердотільний SSD-накопичувач відрізняється тим, що не містить власне диску, який крутиться. Це така собі просунута багатоємнісна флешка.

Відповідно, у такого накопичувача є дуже вагомі переваги: швидкість роботи, рівномірність зчитування, відсутність шуму. Недолік – відносно висока вартість.

Отже, встановив я його (з включеним у біосі AHCI) і спробував покористувати… Знаєте, інсталяція Віндовс7 в межах 10 хвилин – досить вражаючий показник (навіть, якщо врахувати, що інсталяшка була на флешці). Я вже звик, що такі процеси (включно з перезавантаженнями) тривають по 40 хвилин мінімум.

Вже встановлений Віндовс завантажується теж так швидко, що я забуваю засікти час і повідомити вам цю мізерну цифру. Ну, десь до 10 секунд точно.

Тепер треба прослідкувати, як зміниться ситуація після встановлення купи програм та драйверів.

8 КОМЕНТАРІ

  1. Прекрасно, я буквально в ці ж дні також взяв собі на SSD на 120 GB. Вже звик до нового стандарту швидкості системи 🙂

  2. Звітую – встановив більшість необхідних програм. Використовую новий диск по максимуму (лише фільми тримаю на старому харді).
    Жодного сповільнення не спостерігаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я