Ще трохи фільмів у 2014 році

2019

Останні дні Львів перебуває під дією циклону, і в мене дико болить голова – не можу працювати. Постільний режим змусив мене передивитись велику порцію різних фільмів.

Нестерпні боси 2
Фільм вийшов легко-розважальний. Актори непогано зіграли, але гумору було мало – клеїли дурня, в основному. Кевіна Спейсі в такому вигляді я взагалі не впізнав (навіть дивувався, чого актора змінили після першого фільму)…  Та і Вальца теж не впізнав. Хороші актори…
Висновок: така собі комедія на один раз.

https://www.youtube.com/watch?v=XHS3dRYWX_s


Фільм Святий Вінсент
Білл Мюррей, як завжди, на висоті, хоч у 64 роки вже особливо не вибухнеш. А хлопчик, який зіграв роль хлопчика, був настільки впевнений, що це навіть дещо зашкодило образу. Наприклад, його виступ про Святого Вінсента мав бути таким сентиментальним, що я вже готувався заридати вголос. Але доповідь вийшла сухою і беземоційною. Шкода. Натомість, його мама, розповідаючи про себе в школі, змусила мене розчулитись.

Словом, фільм хоч і мелодраматичний (а я такі важко сприймаю), але з елементами гумору і чудовою акторською грою. Білла Мюррея треба дивитись.
(ще здивували порядки у школі – неординарні в них уроки на релігійну тематику)

 


Поворот не туди 6
Фільм жахів одразу зачепив відвертою еротичною сценкою з велосипедисткою. Потім теж було достатньо еротизму та кровіщі. Я додивився до кінця – хоррорами нас балують мало, але, якщо чесно, кіно примітивне. Актори, за винятком жінки-розпорядниці готелю, невдало підібрані та грають тупо, а тема потворних канібалів у фільмі вже майже перетворилась на фарс.


Інопланетне викрадення (Alien Abduction)
О – щось цікавеньке. Фантастичний жахастик у стилі мок’юментарі. Нічого такого заумного – сюжет примітивний, якщо вважати, що він є. Актори – не видатні, спецефекти теж не на висоті, але загалом атмосфера зачіпила.
Ще бісить, коли людям потрібно сидіти тихо (у фільмі), то обов’язково хтось вищить, стогне чи відверто репетує, аж хочеться залізти в кіно і стукнути тих персонажів чимось важким по голові.


Черепашки-ніндзя (Teenage Mutant Ninja Turtles)
Підлітковий, розважальний, видовищний фільм. В принципі, більше нічого сказати. Але я хоч відволікся від головного болю.


Лють (Ярость, Fury)
Пф… звідки такі схвальні оцінки? Центральна сцена з утриманням перехрестя одним танком – це взагалі просто ганьба якась. Так, у фільмі присутні непогано продумані персонажі, там грає Бред Пітт (інші актори теж не підкачали), там шикарні кадри і пахне димом, але сценарій надто китайський (там реально Китай брав участь у створенні кіно).

Спочатку все було подібно на хорошу військову драму, і було цікаво, не поверхнево. А потім раптом – ота сцена, яка перетворила драму на комедію. Пам’ятаєте фільм Командос, де Шварцнегер самотужки перебив цілу армію нападників? От тут була майже та сама історія, але з танком. Але ж Арнольд знімався у видовищному геройському бойовику – там це виглядає доречно.

Сцена з двома німкенями у будинку теж якась незрозуміла.. тупа, надумана, нелогічна.
Словом, потенційно непогана військова драма перетворилась у американо-китайську казочку про війну.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я