“Початок” (Inception) та купівля квитків онлайн

1280

Фільм “Початок” (Inception) я вирішив подивитись в кінотеатрі – все ж у трейлері показували такі цікаві спецефекти, а сам “Початок” пробився на верхні стрічки топів кіно усіх часів.

Одразу зазначу, що категорично не розумію відгуків глядачів, на кшталт: “найкращий фільм, який я бачив”. Шановні, та треба ознайомитись із класикою світового кіно. Візьміть хоча б той же топ-250 http://www.imdb.com/chart/top (де Початок.. гм… вже на третьому місці) і перегляньте фільми до 2000 року (зрозуміло, що з кожним роком глядачів стає все більше, і вони переважно голосують за те, що бачили недавно – тому у списку достатньо різної пурги).

І також одразу зазначу, що фільм “Початок” зроблений дуже якісно (большое значение для видеосъемки имеет накамерный свет). Це шедевр у своєму жанрі. Хоча й окреслити жанр дуже важко – фантастика, бойовик, триллер, драма.
Фільм вражає… (і зовсім не спецефектами)… Тому подивитись його обов”язково потрібно. Можна дочекатись і ріп нормальної якості (не обов”язково бачити це все на широкому екрані).

Свій похід у Кінопалац я вирішив розпочати з експерименту – купити квитки через інтернет.

Зараз сайт Кінопалацу (Львів) пропонує електронну купівлю квитків, і я наважився її дослідити. Поки що видно, ця система є чужою для сайту: “кабінет” користувача треба шукати через сторінку замовлення квитків; пропозиції купити відсутні на сторінці фільму, а оформлення – просто убоге. Я взагалі ледве зареєструвався, бо код капчі висвітив мені такий символ, що лише перебирання всіх цифр дозволило продовжити процес (змінити код не можна було, оновлення сторінки показувало той самий набір цифр – катастрофа).
Окрема тема – помилки в текстах. Видно хтось суто російськомовний писав оці всі “квиткі” та “комисії”.

Ну, але сама система спрацювала. Хтось заробив на цьому 5 грн. з квитка, але дякую хоч і на цьому.
Мені необхідно було лише роздрукувати білетики на принтері (оплативши перед тим карткою Віза), за штрихкодом яких і розпізнали нас потім на вході. Дуже зручно – рекомендую.

Отже, фільм  я не вважаю якимсь психологічно глибоким, таким, який робить певний надлом у душі, змушує роздумувати над своїм життям та поведінкою інших людей. Тому на вершині кінематографічних топів я б його не розмістив. Але, що цікаво – він і не повинен був ставити перед глядачем таких питань. Можливо, цим він і сподобався. Любителі бойовичків отримали свою порцію видовища, любителі полоскотати нерви – свою, дослідники підсвідомості – свою… Занадто серйозні питання могли б дисонувати з фільмом загалом.
Це дозволило фільму “Початок” не використовувати величезну кількість банальностей, штампів, кліше, якими так багаті сучасні фільми. Натомість, є багато хорошого, якісного гумору.

Ще не дуже поталанило прихильникам спецефектів: уся графіка виконує роль ілюстрації сюжету, а не головної принади фільму. І це теж сподобалось.

Сценарист і режисер фільму – Крістофер Нолан. Його роботу оцінюю на відмінно. Сценарій та режисура далеко не ідеальні, але все у фільмі відбувається настільки плавно та логічно, що до дрібниць не хочеться прискіпуватись.
Актори-чоловіки підібрані добре, акторки – паскудно. Чомусь обидві жінки викликали в мене несприйняття – ні зовнішнім виглядом, ні грою. А коли я почув у трейлері справжній голос дівчини-архітектора, то подумки взагалі подякував українському дубляжу (який, до речі, цілком сприйнятний, не дратує…)
А, забув відмітити – чудо! – серед головних героїв нема негра. І щось не чути протестів з боку негритянської громади чи з боку якихось стурбованих політкоректністю ідіотів.

Окремо хочеться відмітити музичну тему. Хто вже подивився фільм зацінить цей ролик.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Кіно справді вийшло досить цілісним. Просто отримав задоволення від перегляду.

    Щодо акторок, то може воно і добре — не відволікали від сюжету.

    А Марион Котильяр я взагалі не сприймаю поза роллю Едіт Піаф (Жизнь в розовом цвете). До речі, чи має це щось спільного із вибором звукової теми?

    Ремарка по дубляжу: ключову у сюжеті фразу, що сказав батько Фішера перед смертю озвучено дуже нерозбірлдиво. Вдалося зрозуміти, тільки кілька раз прокрутивши в голові той уривок, поєднуючи з подальшими подіями на екрані. Так було задумано чи це все-таки “авторський” дубляж?

  2. Прикольне кіно, пройняло до глибини душі. особливо мені подобається Маріон – і та лінія яку вони проводять з варіаціями на тему La vie en rose – це вже третій фільм (Love me if you dare, La vie en rose, Inception) де ця тема мусується навколо неї. дікапріо не люблю, але ж він бастардо знімається тільки в класних фільмах, що ж тут поробиш 🙂 НОЛАН – мужик!!! охфіро – не треба під екслера косити і на імдб всіх посилати, фільм реально класний (і спецефектами теж) – так зняти щоб за 2.5 години не заснули в залі = тільки Нолан вміє 🙂

  3. От чорт! А я хотіла піти на цей фільм, але подружки потягнули на Солт. =/ Сподіваюсь, що Початок ще буде йти в кінотеатрі до понеділка, чи не так??

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я