Огляд фільму “Хребет диявола”

460

Хребет диявола – тупий трешак із закосом на жахи. Це той фільм, коли ти весь час розводиш руками і питаєш “Та якого дідька?”
Але в наш час, коли на безриб’ї і жаба – риба, і таке дивишся з охотою.

Група дослідників (чотири чоловіки) з начебто науковою метою наймає поводиря – молоду сексуальну дівчину (ну, звичайно), – щоб вона довезла їх до забутого, згорівшого колись давно, міста шахтарів (і закинутих шахт). При цьому, сама дівчина не знає, де це місто. То якого дідька її найняли?.. Просто вона гарна і вміє командувати чоловіками.
Ця команда знає, що на старих картах це місто є, а на нових вже нема. То якого дідька вони не керувалися старими картами, а поїхали приблизно в той район і почали розпитувати місцевих, де саме це місто? Бо дівчина просто любить керувати чоловіками і вдавати з себе Лару Крофт.

У дівчини є рідкісний дар – вона знає, що якщо погоня місцевих жителів трохи пригальмує, значить в цьому місці є секретна стежина до секретного об’єкту (не питайте нічого). Таким чином, група дослідників потрапляє на закинуті шахти, які для чогось добре захищені електричними загорожами та решітками. Та якого дідька? – подумали приїжджі і… просто то все знешкодили.
А дарма – в шахтах, як виявилось, мешкають рожеві людиноподібні монстри, костюми для яких творці фільму знайшли в контейнері якоїсь збанкрутілої у 80-х роках кіностудії, що спеціалізувалась на дешевих стрічках про іншопланетян.
Очевидно, що монстри десятки років гризли лише несмачне вугілля, тому свіже, ще живе, м’ясо їх дуже привабило, а відсутність електрозагорожі надало +100 до нахабства.
Дослідники, яких стало трохи менше, чудом рятуються завдяки місцевим жителям. Місцеві – взагалі героїчні люди. Вони добровільно взяли на себе цей хрест – оберігати людство від монстрів. При чому, роблять це в секреті від інших людей, навіть якщо доведеться їх вбити.
Чому місцеві не розкажуть всім про монстрів і не попросять допомоги? Ну це ж зрозуміло – їм не повірять. А хто б повірив, якби їм показали парочку трупів, одягнутих в рожевих іншопланетян? Ну от…

Найлегше привернути увагу монстрів – це шуміти. Тому, коли небезпека сягає найвищого рівня, всі кричать, стріляють, ламають гілки в лісі та вимикають ліхтарики в темноті, щоб шуміти було трохи зручніше. Групою озброєних місцевих чоловіків керує інша молода дівчина, як вже можна було здогадатись.

У фільмі є сцена, де дівчинка-поводир сховалась від монстра в ящик, і цілу ХВИЛИНУ! крупним планом показували її потуги вдавати жах. Очевидно, що хтось вирішив пожартувати і в сценарії для неї написав: зобрази ліниву рибу, яка здихає у рибака в сумці. Так це і виглядало. Я реготав.

І знаєте, як найлегше позбутись монстра, який лізе мотузкою за тобою догори? Це відрізати мотузку зверху! Я не жартую. Подивіться це кіно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я