Обіцяємо більше не ображати Януковича

697

Акція нинішньої влади “Дай дорогу!” прогресує. Блогер Олег Шинкаренко був вимушений підписати папірці в СБУ (куди його викликали), що не буде ображати владу у різкій формі у своєму ЖЖ.

Ай, нехороший Олег Шинкаренко – написав тег “убити гада“. Як добре, що в СБУ працюють розумні люди, які одразу точно вичислили, про кого йде мова, і поставили автора тексту на місце – тобто, витерли кілька його повідомлень в блозі (а якщо не СБУ, то хто, цікаво?), зокрема з цитатами луркморя, і змусили пообіцяти більше не ображати Януковича.Смешные, прикольные статусы для аськи и Вконтакте сделают ваше пребывание в сети уникальным и оригинальным. Это просто – выбрать иконки для статуса.

Я дуже розумію ситуацію Олега Шинкаренка, і, згадуючи деякі свої повідомлення, теж починаю “очкувати”. Та й взагалі дивуюсь, що досі мене ніхто не смикнув.

То що робити?

Мене не треба викликати в СБУ – я вже, заздалегідь, обіцяю в різкій формі більше не критикувати В.Ф. Януковича.

Для чого нам той Янукович взагалі, коли є такий персонаж, як Януковоч – це ж зовсім інша справа.   Януковоч Яйценосний,  Дапашліви – це все персонажі відомої буффонади, яка нічого спільного з нашим українським життям не має, але чомусь весь час його торкається.

Серед тих персонажів ще є такі типажі:

Недовосьминоженко

Табакі

Бібібко

тов. Чё-чё

Анюта Дойчлян

Синонім Оленько

ролей багато і акторів вистачає…

P.S.: будь-які співпадіння чи подібність імен з реальними – випадкові.

P.P.S.: приємно, що на телебаченні працюють такі добрі та кмітливі люди – хіба їх потрібно викликати в СБУ, щоб вони казали таке?

Заступник президента НТКУ Валід Арфуш вважає, що Перший національний має висвітлювати діяльність влади лише у позитивному ключі.

“Зараз багато йде розмов про громадське телебачення, кажуть, що Перший канал не повинен бути пов`язаний з владою… Та я вважаю, що Перший національний обов’язково повинен бути провладним”, – заявив він в інтерв’ю УНІАН.

“Вважаю, що в кожній країні повинен бути такий канал. Яка б влада не була, завжди знайдеться канал, який її критикуватиме. А Перший національний має завжди висвітлювати роботу влади, доносити лише позитивну інформацію до глядачів. Тоді люди нехай самі судять, чи справді все так, як кажуть на каналі”, – додав Арфуш.

На його думку, Перший національний “має підтримувати владу, а влада повинна знати, що Перший національний завжди її захищатиме”.

1 коментар

  1. Хіба перший національний хтось дивиться? Я, наприклад, ніколи окрім футболу. А взагалі не бачив щоб основні українські канали сильно критикували владу. Єдиний канал, який відрізняється від інших це 5 канал. Подивишся новини на п’ятому та на інших каналах та ніби новини з різних країн показують.