Непатріотичне пиво

1112

Якби я жив поруч з Ашаном, то ви б мали щоденні звіти про споживання цікавих продуктів та алкогольних напоїв. Але мене оточують лише бутіки капусти та мінімаркети консервації – описувати не цікаво.

Отже, вчора Ашан послав мені пляшечку Asahi Super Dry та пляшечку Belhaven Scottish Ale.

пиво АсахіЯпонцям зараз не до тривалого бродіння, тому замість них пиво Асахі виробляє російська Балтика.
Пиво має просто шикарний запах – такий чисто пивний, дозрілий аромат. Я останнім часом спочатку нюхаю пиво: якщо відносить квасом, “золотим ключиком” чи дріжджами, як зазвичай і буває, то більше півлітра краще не пити, щоб потім не боліла голова.

Асахі я нюхав із задоволенням, і пилось воно добре. “Супер драй” його назвали не дарма – “лаконічне” сухе пиво дуже добре пішло з соленими шматочками сушеного палтуса. Пиво просто створене для рибки.

Ціна у 10 грн., думаю, заслужена. Цікаво було б порівняти з оригінальним пивом, зробленим у Японії.

ель Belhaven Шотландський ель Belhaven я нюхав ще з більшим задоволенням. Разом із запахом і смак його виявився теж дуже насиченим, солодкаво-гіркуватим, м’яким.

Але я допустився великої помилки – спочатку треба було сховати подалі сушену рибу і попити звичайної водички. Під таке пиво пішла б закуска з сиру чи запеченого м’яса. Тому не можу сказати, що я повністю опанував смак Belhaven. Шкода.

Віддати за таку пляшку 23 гривні не шкода було, але я пив ель і покраще. Belhaven видався мені трішечки перегазованим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я