Проби тернопільського коньяку

4817

Пишу знову про алкоголь, але, ви розумієте, не з метою реклами пияцтва, а виключно для того, щоб ми вживали лише якісні спиртні напої (і в міру, звичайно). Купити коньяк, віскі, текілу зараз не проблема, але потрібно підбирати продукти під себе – щоб подобались на смак і не були надто дорогими.

Коньяк Ренуаж (Renuage)Коньяк Ренуаж (Renuage) виробляється у Бучачі Тернопільської області. Усі ці їх коньяки Бучач і Грінвіч мені зовсім не подобались, а п`ятирічний Ренуаж приємно вразив. Коньяк має дуже делікатний аромат, без різких ноток. Хотілося б більше “дубовості” в запаху, але й без цього нюхати було приємно. На смак – дуже м`який, ніжний. П`ється легко, проясняє голову. Напевно, я б його порівняв з Каховкою (дев`яти років витримки). При цьому, я зрадів ціні Ренуажа – до 90 грн. (Каховка – більше 130 грн.), але, як виявилось, пляшка в цього коньяку об`ємом всього 0.375 л, тому за ціною виграшу фактично нема.

Особливо приємно було, що коньяк виробили в Тернопільській області, де, як всім відомо, є величезні плантації елітних сортів винограду, що ростуть на алювіальних ґрунтах – жартую, бо, скоріше за все, такі коньячні спирти для розливу завозять з інших країн.

Етикеточка не багата, але стильна, з українським текстом романтичного характеру. На звороті ще дещо написано про технологію виробництва коньяку: про те, що з винограду сортів Шенен Блан, Коломбард (врожаю 2003 року) виготовляють спирт шляхом подвійної перегонки в апараті типу “аламбік”, а потім настоюють у дубових бочках (Лімузен) 5 років.
Завжди люблю почитати якісь корисні і цікаві інформаційні матеріали на етикетках.

І, звичайно, за звичкою поліз в інтернет, щоб оглянути сайт Ренуаж. Тут прийшло деяке розчарування – лише російська і англійська мови. Ну, хоч в Тернопільській області вже можна було українську версію сайту зробити? Так що, обійдуться без лінку з мого сайту.

4 КОМЕНТАРІ

    • Скрытый маркетинг, цена в продаже 100 грн +/-, нормальная цена для неплохого коньяка, я уже давно отдаю предпочтение Тисе (Ужгород), поэтому потратить 100 грн на неизвестный коньяк да еще произведенный на Тернопольщине (“де, як всім відомо, є величезні плантації елітних сортів винограду, що ростуть на алювіальних ґрунтах” – улыбнуло)было не жаль. Коньяк понравился.

  1. Та от я теж здивувався такому об”єму.
    На сайті в них вказано, що пляшка 0.5, а в магазині я бачив лише 0.375

    На одного пияка розраховано? На трьох мало, а на два не ділиться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я