Вихід з кризи по Лукашенку

924

Білорусь зачіпилась якимсь дивом ще у радянському часі та ще більшим дивом утримувалась на певному рівні порядку, граючи на протилежності інтересів заходу та Росії. Але така ситуація вкрай нестійка.

Зараз, коли в Білорусі розігралася серйозна фінансова криза, мені цікаво, які конкретно заходи будуть вжиті Лукашенком (ну, звичайно, крім погроз підлеглим, у стилі – “покладете партбілети на стіл”)? Чи буде спрощена податкова система, чи будуть зміни у податковому декларуванні? Що чекає економіку країни?

А на кону ж – доля країни та людей. Цілком спокійно можна скотитись до рівня Куби. Почнуться талони, тотальний дефіцит, безробіття, відтік робочої сили та інші супутники гнилої соціалістичної економіки. Лукашенку доведеться подавляти бунти і воювати з можливою опозицією, переростаючи з простого диктатора у кривавого.
|—
Для справки.
В Україні у 2011 році відбулися зміни в оподаткуванні приватних підприємців, що працюють на спрощеній системі. Тепер єдиний податок, що потрібно оплачувати щомісяця до 20 числа, становить 43% від податкової ставки. Якщо податкова ставка підприємця становить 200 грн., то потрібно сплачувати 86 грн. за наступний місяць.
Крім цього існує щомісячна сплата єдиного соціального внеску, що складає 34,7% від мінімальної зарплати на даний момент. Сплачується за місяць, що минув.
—|

 

Почитав я його “ПЛАН действий Правительства Республики Беларусь по обеспечению сбалансированного развития экономики в условиях изменения официального курса белорусского рубля”.

Він дає більші можливості для ходу валюти всередині економіки та перерозподіляє соціальні виплати. Не думаю, що соціалка десь зменшиться, а десь дійсно збільшиться. Думаю, усюди зменшиться.

Далі йде багато пунктів, де за хитрими словами “усунення диспаритету цін”, “індексація тарифів”, “оптимізація цін” фактично криється фраза бацька: “Все катастрофічно подорожчає, але я не можу сказати це вслух”.
А чудовий пунктик “Наращивание объемов экспорта за счет увеличения объемов производства на базе роста производительности труда, числа рабочих смен и численности занятых” фактично означає: “Бульбаші! Заради країни, всі як один – до станків! І пахати, я сказав!”

2 КОМЕНТАРІ

  1. Лукашенко не вийде з кризи, це для нього неможливе завдання. Для нього це дуже нетипове завдання. Йому би когось в тюрму посадити, образити когось публічно, це він добре навчився робити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я