Не знаю як вам, а мені вже до чортів набридла ця пафосна і гламурна комп’ютерна нудота. Але нічого не поробиш – треба буде дивитись її замість казки про Гобіта. https://www.youtube.com/watch?v=YvYhIUCa3WI Позначки: Гобіт, трейлери Прочитати більше статей Попередній записГлючний мейлру Наступний записМи на кометі Чурюмова-Герасименко Вам також може сподобатись Фільм “Заборонена зона”, 2012, жахи 09.07.2012 Пакетний перегляд листопада 03.12.2012 Не дивіться вгору (Don’t Look Up) – відгук на кіно 25.12.2021