Фінал Євробачення 2012, результати голосування, переможець

1915

Результати Євробачення 2012 (голосування та переможець) – нижче, а поки послухаємо тих, хто не брав участі у півфіналах (півфінал 1, півфінал 2).

Одразу скажу, що правило, за яким кілька країн (співзасновників конкурсу) потрапляють одразу в фінал – це надзвичайно безглузда річ! По-перше, то є натуральна дідівщина. По-друге, це втрата шансу ще раз виступити перед глядачами, щоб завоювати більше симпатиків і голосів. Наприклад, я б із задоволенням подивився виступ Франції та Італії ще раз.

Великобританія – Engelbert Humperdinck – Love Will Set You Free
Співав такий собі бадьорий пенсіонер з прекрасною англійською вимовою (зовнішністю нагадав Бенні Хілла). Непогано, цікаво виступив, з хорошою постановкою, хоч і не на тому рівні, який би дав прийнятний результат.

Франція – Anggun – Echo
О-о-о… яка феміна… Співачка просто сексі… і співала гарно – нагадала Даліду… голос своєрідний… В кінці номеру в неї гарно від вітру розкрилася і тріпотіла сукня. Чоловіків вона розважила, а для дівчат на сцені крутились м’язисті гімнасти (можливо, це вже було занадто відволікаюче).

Італія – Nina Zilli – L’Amore È Femmina
Теж шикарна феміна – з прекрасним італійським колоритом. Заспівала у кращих традиціях італійського виконання. Голос, постава, очі – ах – шикарна, шикарна… (ще б їй фігурку ефектнішу)

Іспанія – Pastora Soler – Quédate Conmigo
Іспанія, як правило, виступає так, що хочеться плакати і вимкнути телевізор. Цього року на Євробачення приїхала дуже хороша співачка з хорошею піснею. Єдиний недолік – трохи личком не вийшла.

Азербайджан – Sabina Babayeva – When The Music Dies
Сабіна, видно, як і наша Лобода, цілувала гарячу праску перед конкурсом – жахливі, неприродні губиська. Ну, а співала краще за неї. Цікавий візуальний ефект зробили, коли проектували кольорові переливи на плаття співачки.

Германія – Roman Lob – Standing Still
Симпатичний хлопчик зі спокійною, приємною піснею. А шапочка на голові, яку молодь носить навіть у спеку, в мене асоціюється с хворим, який тільки-но переніс трепанацію черепа, а, можливо, і видалення частини мозку. От через ті тунелі у вухах і висмоктували мозок.

————————–

Голосування Євробачення, як не намагаються зробити цю процедуру більш справедливою, завжди бісить своїм принципом “за своїх”. Совки за сусідів (як правило, за Росію), балкани за сусідів, мусульмани за своїх, скандинави за північ… Щоб виграти в конкурсі, потрібен нокаут – такий, як це на Євробаченні 2012 зробила Швеція. Вона, завдяки Лореен і пісні Ейфорія, переможець. Дивно просто, що Італія не дала Швеції жодного голосу (напевно, якась особиста неприязнь до мароканських берберів).
Тепер можна подивитись відео виступу переможця Євробачення 2012 – прекрасна постановка, стильна виконавиця, багатий вокал.

Наша Гайтана на 15-му місці. Не скажу, що я розчарований, хоча, думав, що все ж у десятку вліземо. Але з такою кричалкою і бідненьким виконанням й 15 місце ще нормальне. Тому поздоровляю нас всіх.

На другому місці – “Бурановские бабушки” з Росії, на третьому – Сербія.
Бабушкі всім сподобались своїм неформатом і колоритом, а сама пісня, як розумієте, це вже неважливо. Яким чином Сербія опинилась на третьому місці – це для мене величезна загадка. А може, це така сила мелодії для скрипки, яку вони сперли у Secret Garden?

На четвертому місці Азербайджан. Знаєте, по-моєму, азербайджанці вже кілька років намацують якісь схеми, які виводять їх представників на високі місця в голосуваннях. Якісь каруселі, чи що? Ну, реально – де четверте місце, а де мукла Сабіна Бабаєва? Литва дала 12 балів Азербайджану? Ай, не смішіть мене.

Далі – Албанія. Прикольно – ніколи б не подумав.  Після першого місця Швеції ще радію за шосте місце Естонії. Молдова з нашим балетом “Любовники” теж на хорошій позиції. Італія з Іспанією в почесній десятці, хоча їм місце у першій п’ятірці. Францію не оцінили, на відміну від мене, а Британія взагалі провалилась (ну, їм не звикати).

Тенденції: на Євробачення наступають африканці та азіати. На наступний конкурс в 2013 році повезуть етніку – бабусині скрині, сільські мотиви, експонати національних музеїв та інший хліб-сіль.

Отже, в результаті, виконавці Євробачення 2012 зайняли такі місця:

 1. Швеція (enter.lviv.ua подобається)
 2. Росія
 3. Сербія
 4. Азербайджан
 5. Албанія
 6. Естонія (enter.lviv.ua подобається)
 7. Туреччина
 8. Германія
 9. Італія (enter.lviv.ua подобається)
 10. Іспанія (enter.lviv.ua подобається)
 11. Молдова
 12. Румунія
 13. Македонія
 14. Литва
 15. Україна
 16. Кіпр
 17. Греція
 18. Боснія та Герцеговина
 19. Ірландія
 20. Ісландія
 21. Мальта
 22. Франція (enter.lviv.ua подобається)
 23. Данія
 24. Угорщина
 25. Великобританія
 26. Норвегія

Ага – ще що запам’яталось: ведуча смачно підлизнула Азарову, довго розказуючи як Микола Янович цікавиться Євробаченням. Треба розуміти, що компашка на чолі з Бенкендорфом і наступного року поїде на конкурс, вже в Швецію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я