Перший півфінал Євробачення 2012 (відео)

1318

Настрій зіпсувало те, що Укртелекомівське ОГО сьогодні не показувало телеканали по IPTV. Тому довелося шукати низькоякісні онлайнові трансляції. Виступи учасників Євробачення 2012 у першому півфіналі настрій теж не покращили. Зараз доводиться ще раз дивитись відео всіх виступів на ютубі і описувати враження.

Відео і результати другого півфіналу Євробачення 2012

1 Чорногорія – Rambo Amadeus – Euro Neuro
Іронічна пісня (якщо можна так сказати) у якомусь джазово-декламаційному стилі. Звісно, що такий неформат приречений, але добре, що неформат існує. Єврошлак обов’язково треба розбавляти хоч чимось нестандартним.2 Ісландія – Greta Salóme & Jónsi – Never Forget (пройшли у фінал)
Якісний спів дуету, але сама пісня – єврошлак – нудно і типово.

3 Греція – Eleftheria Eleftheriou – Aphrodisiac (пройшла у фінал)
О, о, о, о, о, о – а що ще має казати гарна, сексуальна дівчинка? Танцюй і кричи на радість чоловікам. Ритмічна пісенька з еротичними танцями. Для відпочинку на морі годиться.

4 Латвія – Anmary – Beautiful Song
Ну, непогано співали п’ятеро жіночок. Але чомусь всі були вдягнуті у різне вбрання і постійно снували сценою – це дуже відволікало від пісні. Та й рухались вони, чесно кажучи, незграбно – рівень корпоративної гулянки.

5 Албанія – Rona Nishliu – Suus (пройшла у фінал)
Сильна демонстрація голосу та образу – для мюзиклу підійшла би добре. Тепер я знаю, з ким би спілкувалася Жанна Агузарова, якби мала зв’язок із Космосом. Якісний неформат, але дуже вже мінорний.

6 Румунія – Mandinga – Zaleilah (пройшла у фінал)
От як треба показувати ноги! А там було на що дивитись – височенні такі ножиська. Пісня не в приклад ногам нічим особливо не відзначилась. Ще Мандінга смішно плескала язиком в роті, співаючи: лалилалила…

7 Швейцарія – Sinplus – Unbreakable
Хороший голос у соліста, але оці чіполіни на голові вже дістали ще на минулому Євробаченні. Це вже не модно, альо! Пісня енергійна, але трохи сумбурна, примітивна. Хотілося, щоб більше показували дівчинку з гітарю – класна така.

8 Бельгія – Iris – Would you?
Дівчинка з цікавим носом, який починається вище очей, у короткій нічнушці співала щось ліричне. З її даними більше би пасувало співати у стилі кантрі.

9 Фінляндія – Pernilla – När Jag Blundar
Руда жіночка, сутула, в зеленій туніці, як римський воїн, співала нудну колискову. Дістало те, що вона постійно широко посміхалась, навіть під час співу. Нафіга ця штучність? А голос непоганий.

10 Ізраїль – Izabo – Time
Щось клоунське, дитячо-кабаретне.

11 Сан-Маріно – Valentina Monetta – The Social Network Song
У, у, о, о, оу… єврошлак з ідіотською підтанцьовкою-підспівкою – якась недоладна тітка з гітарою і в гламурних чоботах на обцасах, якийсь незграбний капітан сухопутного плавання – ну, просто несмак.

12 Кіпр – Ivi Adamou – La La Love (пройшла у фінал)
Вульгарна дівиця з дуже цікавим тембром… ага… А пісня шлакова – не чіпляє, навіть не зважаючи на о, о…. Підтанцьовка, як і співачка, виступала в сірих сукнях – все злилося у миршаві плями.
Російський прапор задовбав маячити перед телекамерою – обов’язково треба влізти наперед з найбільшим прапором у залі і махати ним, наче треба терміново провітрити приміщення.

13 Данія – Soluna Samay – Should’ve Known Better (пройшла у фінал)
І знову морська тема: дурнувата фуражка і еполети якогось морського князька – не інакше, як старпома Нептуна. А дівчинка досить симпатична, та і співала непогано. Весь ансамбль теж виглядав аляповато і рухався не в тему енергійно, наче бився у судомах під дією струму.

14 Росія – Бурановские бабушки – Party For Everybody (пройшли у фінал)
Поки найбільш колоритні учасниці на Євробаченні. Особливо прикольна найменша бабулька. Пісня – примітивна частушка з меганудним в’їдливим приспівом. Як мені це забути?

15 Угорщина – Compact Disco – Sound Of Our Hearts (пройшли у фінал)
Досить достойний номер… якби ще не ті дурнуваті помиєчні костюми і постійне шарпання. Та стань на місці і заспівай від душі! Ні, треба вештатись сценою, смикатись, підстрибувати, кривлятись, коли це зовсім не гармоніює з піснею.

16 Австрія – Trackshittaz – Woki Mit Deim Popo
Ну, це вже повне лайно – “дує вітер в попу – у, у”. Австріякам, здається, сподобався виступ Сердючки, у свій час. Але, якщо Вєрка – це явна буффонада, то цей номер – просто натуральний зібен айлюлю із серйозними йоу пацанами.

17 Молдова – Pasha Parfeny – Lăutar (пройшов у фінал)
Там, де Молдова на Євробаченні, там завжди ярмарок. Так сталося і в 2012 році. Сам Паша і пісня – так собі, нічого визначного… а мені дуже сподобались дівчата, які підспівували – вони так прикольно рухались, що я б краще дивився тільки на них.

18 Ірландія – Jedward – Waterline (пройшли у фінал)
Як мене ці чіполіни дістали ще минулого року… Ірландія в серйозній біді, якщо двічі поспіль присилає цих бездарних близнюків-енерджайзерів на конкурс. “Може в консерваторії щось підправити?” – саме для цього випадку дуже підходить цей відомий вислів Жванецького.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я