Фальшування львівських талонів

1350

На трамвайному маршруті №9 контролери нещодавно виявили групу туристів з фальшивими квитками. Керівник групи запевнила, що квитки купували в кіоску біля головного залізничного вокзалу.

А непоганий додатковий заробіток для власника кольорового принтера та групи у десяток чоловік, яких потрібно кілька разів на день перевезти трамваєм.
Цікаво, на чому саме прокололись? Може номери на талонах були з чорного списку?
Чи нові львівські талони “настільки суворі”, що мають захист, не гірший за долларовий?

Ну от, цей талон.
талон
Одне зображення – скан реального талона, друге – скан копії. Струйний принтер дає трішечки більш розмиту лінію, але фактично розрізнити друк дуже важко. А от та чорна сніжинка праворуч від номера відтиснута так, що пальцем відчувається рельєф.

А тим часом, директор “Львівелектротрансу” вважає, що потрібно і далі змінювати дизайн квитків, бо для фальшувальників “це значні додаткові витрати”. Ну, якщо вважати сканування нового талону “додатковими витратами”, а дурнуваті сіточки ліній з набридливими шрифтами – дизайном, то звичайно…
Ще у грандіозних планах директора – талони з голограмним зображенням. Так що, дорогі пасажири, не закуповуйте талони про запас.
——–
Понимать других людей и способность довести свою мысль до их ведома – важнейшее свойство языка. Бюро переводов в Киеве поможет решить языковые проблемы в общении и при переводе документов различной специализации.

1 коментар

  1. Я вже був дурний закупив на запас жетонів в київське метро.

    Тепер чекаю поки стануть антикваріатом, чи хоча б раритетом – тоді як збагатію :)))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я