Вечірній Львів на День незалежності

1023

На День незалежності здійснив прогулянку вечірнім Львовом. Відстояв чергу, щоб потрапити на площу Ринок. Центр міста забитий натовпом, гостями міста. Люди вИдихали весь кисень, і повітря стало непридатним для життя.
Усі смітники були заповнені на 150%, і надлишки сміття безцільно гуляли вулицями міста разом з перехожими. Ніхто з комунальних служб не здогадався покласти біля смітників хоча б картонні коробки.
Біля пам’ятника Шевченку під виглядом релігійно-патріотичної акції влаштували караоке для п’яних. Судячи зі звуків, які доносились з колонок, можна було б подумати, що то катують якогось москаля, змушуючи його перед смертю співати українських пісень.
У нападі патріотизму я купив імпортного пива та суші. Додому йшов у супроводі густого аромату лайна з львівської каналізації.

П’яні в дрова чоловіки у вишиванках, заправлених в обдерті джинси – бридота.
А от дівчатам вишиванки пасують у будь-яких варіаціях. Короткі спіднички, штанці, шорти – без різниці, якщо на дівчині вишиванка. Тоді дівчина виглядає акуратною, оригінальною і достобіса привабливою.

6 КОМЕНТАРІ

  1. На жаль місто потерпає від навали сміття під час будь яких святкувань. Прикро. Проте вартує надіятись на краще. Інколи не хочеться взагалі топати в центральну частину під час якогось святкування.

  2. Оце картина відкрилася після прочитання статті. Я була у Львові за декілька днів до свята і такий був позитив від вражень (попередній раз була 2 роки тому), багато чого змінилосьна краще, місто цвіте. А тут читаєш і все до навпаки. Шкода. Не вміємо святкувати гарно, але дійсно треба надіятись на краще.

  3. А на рахунок вишиванок, то якраз перед Днем незалежності на Вернісажі купила вишиванку. Чудова річ!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я