Близькість з народом по-російськи

2420

Дещо з життя двох голів російського державного орла.
Один з них – Медведєв – недавно, як звичайна людина, вийшов з поїзду на сибірській станції Топки і… купив три пляшки квасу, хліб та жувальну “резинку”. Ще мило побесідував з двома дівчатками, поцікавившись тим, куди вони їдуть. Пофотографувався з місцевим пам’ятником і відбув далі.

Потім демонстрація близькості прем’єра РФ Медведєва з народом перейшла безпечні межі. На Камчатці його кортеж спричинив аварію з автомобілем, що мирно стояв на узбіччі. А все чому? Бо жіночка з шестимісячною дитиною полінувалась вийти з машини і зробити три рази ку малиновим штаням на зустрічці!
Вона була настільки нахабною, що навіть потім не виповзла на колінах з піднятими руками і криками: “Ніхт шізн!”, хоча всім зрозуміло, що саме вона винна в інциденті.

І добре, що жінка потім все ж прийшла до тями, подякувавши: “Спасибо, что не убили”.

А тепер відео про Путіна, що ледь не вперіщив кулаком батюшку, який від усієї своєї душі цьомнув президента в руку. Цікаво – а Путін же ж, напевно, практикує мордобиття серед підлеглих, якщо продемонстрував таку реакцію.
Цікаво, чи буде суд над Путіним, який “унизил чувства христиан“, сердито погрожуючи кулаком монаху за поцілунок в руку?

1 коментар

  1. Як я взнав з інету, монах родом з Македонії. Руку може поцілувати будь-кому, а не тільки Путіну. Тому слово “лакейської” забираю – читайте: просто “від усієї душі”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я