Візьміть і зробіть, бо ніхто за вас це не зробить

6251

Одразу попереджу: в цьому тексті не обговорюються кандидати у депутати та їх програми. Я навіть статтю розмістив не у розділі “Політика”, а у рубриці “Креатив”, бо зараз оглядаю лише рекламні білборди у Львові.

Садовий дебютував із Самопоміччю на виборах до ВР недолугим гаслом “Візьми і зроби!”. Такий заклик прийнятний серед людей, які можуть зайнятись якимсь спільним ділом. А що цим хоче сказати лідер партії, звертаючись до виборців?

самопоміч

Та я щодня щось беру і роблю. І не хочу я годувати ціле політичне об’єднання у Верховній Раді, щоб хтось мені кричав “Арбайтен!” і “Шнеля!”. Та я і сам хочу комусь казати: “От візьми і зроби!” – напевно, треба було вступити у партію Садового, щоб отримати такий привілей у масштабі країни. Голосувати ця реклама не заохотила.

А недавно я побачив білборд Івана Васюника. І тепер я зрозумів – це такий діалог  Народного фронту і Самопомочі.

Нашу справу за нас ніхто не зробить, – каже Васюник.
Візьми і зроби! – відповідає Садовий.

реклама васюник

Гасло Васюника мене зовсім засмутило. Якщо Садовий хоч змушував мене працювати, то Васюник розбив всі мої надії на те, що це хтось буде робити за мене. Хоч я і досі не розумію, про що саме вони говорять. Про яку справу?

Ну, шановні піарники і рекламісти, чому все так тухло?! Я вже навіть не торкаюсь питання плагіату (гасла у випадку з Садовим і дизайну у випадку з Васюником). Звідки така творча імпотенція? Чому зяє така порожнеча в ідеях щодо того, як звернутись до людей і що їм сказати?

Треба кидати нудну роботу, до якої ви не відчуваєте інтересу, і яка не викликає у вас драйву. Візьміть і зробіть це, бо ніхто за вас це не зробить.

І як після цього дивуватись рейтингу Ляшка з його канкрєтними чіткими, дєрзкіми оптимістичними гаслами?

реклама ляшко

2 КОМЕНТАРІ

  1. Щодо Садового – “візьми і зроби” звучить біль менш логічно, якшо брати цю фразу в контексті іншої реклами (“приєднуйся до обєднання “самопоміч” шоб тирипири”). Ну і назва партії сама за себе говрить, шось типу “я створив партію, в якій ви самі собі помагати будете”. Набрав ніби молодьожі в команду, а зкреативити нема кому. Хатя все одно, певно, за нього голосуватиму.

    • При нормальній кампанії не треба було б окремо пояснювати, що малося на увазі в гаслі. 🙂
      “Самопоміч” створювалась давно, і зокрема за її допомогою Садовий став мером. Тоді вона добре працювала і вдало контрастувала на фоні ідіотського мерування Буняка. Мовляв, ну, якщо влада сама не працює, то допоможем самі собі. І це було зрозуміло. А коли Садовий сам став владою у Львові, то, чесно кажучи, у Самопомочі залишився тільки брендовий зміст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я