Жахлива дієта для швидкого схуднення

3720

А знаєте, як можна скидати вагу, лежачи на дивані? Є така дієта – дивитись фільми жахів. Цю “жахливу” дієту винайшли… ну, можна здогадатись – британські вчені. Вони взяли десяток людей, обвішали їх десятком датчиків, ще кілька детекторів засунули їм в різні місця і змусили тих піддослідних дивитись жахастики.

Результати показали, що таким чином спалюється чимало калорій! Наприклад, фільм “Сяйво” (по Стівену Кінгу) змушує витратити 184 калорії, “Щелепи” (про акул) – 161 калорію, Екзорцист (вірогідно, старий фільм) – 158 калорій.

Жахлива дієта enter.lviv.ua

В людини, яка дивиться фільм жахів, підвищується серцебиття, кисень починає спалюватись інтенсивніше, прискорюються процеси обміну речовин. Сильний стрес, викликаний страхом, пригнічує апетит і вводить в дію адреналін.

Виходить, що 90 хвилин жахів можуть замінити півгодини прогулянки. Але це лише у калоріях. Справжні прогулянки краще не міняти на кіно.

Отже, 10 кращих фільмів жахів для схуднення:

  1. Сяйво (184 калорії)
  2. Щелепи (161 калорія)
  3. Екзорцист (158 калорій)
  4. Чужий (152 калорії)
  5. Пила (133 калорії)
  6. Жах на вулиці В’язів (118 калорій)
  7. Паранормальне явище (111 калорій)
  8. Відьма з Блер (105 калорій)
  9. Техаська різанина бензопилою (107 калорій)
  10. Репортаж (101 калорія)

Як на мене, благенький списочок жахів підібрали. Можна було б і такі фільми взяти, які б дозволили відкласти одразу кілька сотень грам .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я