Жах на глибині 9 миль

993

Дивитись кіно онлайн стало вже звичним явищем. Раніше дістати фільм на CD було можливим лише на радіобазарі, потім на ліцензійних DVD-компактах в магазинах, потім ми почали качати фільми з Інтернету і записувати на “болванки” (боялись, що не встигнем накачатися), а тепер все плавно перейде у звичайний перегляд кіно в онлайні. Технічні можливості і швидкість інтернет-трафіку дозволяють.

Я не ретроград в цьому плані і з задоволенням користуюсь подібними сервісами. Тому сьогодні не лише опишу фільм, а й дам можливість перегляду.
Потягнуло мене на фільми жахів.

Жах на глибині 9 миль (Ужас на глубине 9 миль, Nine Miles Down)

Людям властива цікавість. Найбільш любопитні з них взяли 9-мильне свердло, намазали його дев’ятьма милами, і вкрутили його у пустелю. Як водиться, із земних надр на поверхню вирвалася невідома розлючена сила, яка повідривала носи всім любопитним Варварам (наголос на другому складі) і зробила показовий майстер-клас з крійки та шиття.

Тепер герою стрічки – експерту з військової безпеки доведеться досліджувати цю ситуацію. А щоб нам було не так нудно, експерта відіслали у пустелю самісінького, як горб дромадера, і нагородили в’язкою психічних розладів, пов’язаних з його неординарним минулим.

Щоб нам стало ще веселіше, автори фільму ввели в сюжет симпатичну дівчинку. От на підозрах агента-психа (та глядачів) щодо цієї дівчини і побудований весь фільм. Треба сказати, що психологічний трилер вдався. Просто не треба придиратись до деталей і звертати увагу на явні провали у сценарії. І це легко робити у цьому фільмі, бо Кейт Наута зіграла свою роль відмінно – вона загадкова, вона мила і небезпечна, вона сексуальна.
Натомість, Едріан Пол у своїй ролі – невиразний та туповатий.

Фільм загалом непоганий. Подивитись можна.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я